logo

05 Ekim 2014

BAŞKAN KARASU’NUN BAYRAM MESAJI

rıdvan karasu2

 

AK Parti Köprüköy İlçe Başkanı Rıdvan Karasu, bayramların sevinç, mutluluk, tanışma ve kaynaşma günleri olduğunu ifade etti.

Kurban Bayramı’nın, müminleri Allah’a yaklaştıran, bencil duygulardan arındırarak paylaşmayı, birlikteliği ve dayanışmayı öğreten müstesna bir bayram olduğunu belirten Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Köprüköy İlçe Başkanı Rıdvan Karasu, “Mübarek Kurban Bayramınızı en kalbi dileklerimle kutluyor, tüm dünyada kardeşliğin, hüküm sürmesini, milletimiz, İslam âlemi ve tüm insanlık için barış, huzur ve refaha vesile olmasını diliyorum” dedi. “Gönül isterdi ki, bu bayramı daha bir coşkuyla, daha bir heyecanla kutlayalım ama olmadı” diyen Karasu, sözlerini şöyle sürdürdü:

”Bazı İslam coğrafyalarında yaşanan dramlar gönlümüzü burksa da, ağzımızın tadını kaçırsa da yaşanacak olan bayram sevinci ve bu müstesna günlerin acıların sona ermesine vesile olmasını diliyorum. İnşallah, bu bayramın bütün yaralarımızı sarmak için bir vesile, bir fırsat olur.”

Bayramlaşmanın barışmak, kucaklaşmak ve yardımlaşmak olduğunu belirten Karasu, “Bayramlar, sevginin, şefkatin, vefanın, merhametin, dayanışmanın doruk noktaya ulaştığı günlerdir. Bayram, paylaştıkça anlam kazanır. Bu düşüncelerle hemşehrilerimin ve tüm İslam aleminin mübarek Kurban Bayramını tekrar tebrik ediyor, huzur dolu, sağlık ve mutluluk içinde bir bayram geçirmelerini Allah’tan temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+5 = ?

bahis siteleri