logo

09 Haziran 2016

Başkan Sekmen iftarda gazetecilerle bir araya geldi

imageErzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen Erzurum’da görev yapan gazetecilerle iftar yemeğinde bir araya geldi.
Olimpiyat Pakındaki iftar yemeğine Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Mevlüt Doğan, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ali Rıza Kiremitçi, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları Ünsal Kıraç, Zafer Aynalı, DAGC Feridun Fazıl Özsoy, daire başkanları ve gazeteciler katıldı.
Yemek sonrasında konuşan Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, iftar soflarının kardeşlik ve dostlukları pekiştirdiğini ifade etti. Mübarek gün ve gecelerde dostluk atmosferinin oluştuğunu belirten Başkan Sekmen, “Her milletin kendisine has gerek milli geceleri gerekse günleri vardır. Bizimde Türk milleti olarak değerlerine önem veren, onları yaşamaya yaşatmaya özen gösteren bir milletiz. Günümüzde mübarek gün ve gecelerde dostluk atmosferi oluşur. İşte yine böyle güzel aylardan birisi olan mübarek ramazan ayını hep birlikte idrak ediyoruz. Bu vesile ile dostluklar, kardeşlikler daha da kenetleniyor. Tabi kurumlar hatta tüzel kişilikler hatta aileler ramazan ayı dolayısı ile iftar sofraları tertip ediyorlar. Çünkü bu davetlerde yenen yemekler ve yapılan sohbetler insanları daha da çok birbirine bağlıyor. Bizde Erzurum Büyükşehir Belediyesi olarak basın mensupları ile kardeşlik ve dostluk havası içerisinde iftar yemeğinde bir araya geldik. Ben davetime teşrif eden herkese teşekkür ediyorum” dedi.
Konuşmanın ardından gazeteciler de Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’e teşekkür etti.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+4 = ?

bahis siteleri