logo

04 Haziran 2015

BAŞKAN SEKMEN YENİDEN TBB ENCÜMEN ÜYELİĞİNE SEÇİLDİ

BAŞKAN SEKMEN TBB UYELIGINE

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen yeniden Türkiye Belediyeler Birliği Encümen üyesi seçildi.
Birliğin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Kadir Topbaş başkanlığında bir yıllığına görev yapacak Encümen Üyelerinin seçimle belirlendiği Meclis Toplantısı, Ankara’da TBB Encümen Üyesi ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in divan başkanlığında yapıldı.
Çok sayıda belediye başkanı ve meclis üyesinin katıldığı Türkiye Belediyeler Birliği Meclis Toplantısında, bir yıl süreyle görev yapacak Encümen Üyeleri için yeniden seçim yapıldı.
Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’in de yeniden seçildiği Encümen Üyeleri şöyle belirlendi; Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, Siirt Belediye Başkanı Tuncer Bakırhan, Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün, Erbaa Belediye Başkanı Hüseyin Yıldırım, Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+1 = ?

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx