logo

15 Eylül 2014

BAŞKAN SERTOĞLU’NDAN YENİ EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI MESAJI

PASİNLER BELEDİYE BAŞKANI

2014-2015 eğitim-öğretim yılının sevgili öğrencilerimize, öğretmenlerimize, eğitim yöneticilerimize, çalışanlarına ve velilerimize hayırlı olmasını diler, başarı ve esinliklerle dolu bir eğitim-öğretim yılı olmasını temenni ederim.
Pasinler Belediye Başkanı Ünsal Sertoğlu Haber koordinatörümüz Enver Güler’e yaptığı açıklamada Yeni eğitim öğretim yılının başlaması için çalan ilk ders zilinin ardından yeni başarılara yelken açmış milyonlarca gencimizin olduğu gibi pasinler’li evlatlarımız da tüm istek, azim ve kararlılıkları ile okul sıralarını doldurmuşlar ve kendilerini öğretmenlerimizin engin bilgi ve tecrübelerine emanet etmişlerdir. Bir milletin milli, ahlaki ve kültürel yönden güçlü ve medeniyet bakımından kalkınmış olması değerli öğretmenlerimizin üstün çalışmalarına bağlıdır. Milli birlik ve beraberliğimizin teminatı sizlersiniz.
Sertoğlu ,Pasinler’in ve Aydınlık Türkiye’nin teminatı evlatlarımız sizler bizim göz bebeğimizsiniz. Sizlerin yüksek eğitim kalitesi ile buluşarak donanımlı alanlarda eğitim öğretim görmeniz olmazsa olmazımızdır. Çağımızın bilgi çağı olduğunu bilerek sizlerin hizmetine sunulmakta olan tüm teknolojik imkanlardan en üst düzeyde faydalanmanızı arzu ediyorum.
Güçlü bir Türkiye sizlerin kaliteli eğitim ve öğretim görmeniz ile mümkündür. Pasinler’i ve ülkemizi şu an bulunduğu yüksek konumdan daha ileriye taşıyacak ancak ve sadece sizlersiniz. Sizler için ne yapsak azdır. Hamd olsun Pasinler’imizin kıymetli evlatları olarak sizlerde gerekli imkanlar ile buluşturulduğunuzda ne denli büyük başarılara imza atarak göğsümüzü kabartabileceğinizi özellikle son yıllarda bizlere çeşitli vasıtalar ile göstermektesiniz.
Kıymetli Veliler
Meşaket dolu yıllar ile eğitim-öğretim çağına getirdiğiniz kıymetli evlatlarınızın geleceği için çalışmaktan yorulmayacağımızı bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da yanınızda olmaya devam edeceğimi bilmenizi isterim.İnancımızın ve güvenimiz tam olduğu memleketimizin ve milletimizin beklentilerini omuzlayacak evlatlarımıza ve yarınlarına bugünden katkı koyan başta siz aileleri olmak üzere, Milli Eğitim camiamıza, değerli öğretmenlerimize başarılar ile dolu bir eğitim-öğretim yılı diliyorum.” şeklinde konuştu

ENVER GÜLER- KENTVİZYON 25

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+2 = ?

bahis siteleri