logo

BAYIR’DAN GAZETECİ BARLAK’A ZİYARET

IMG_0692

MÜSİAD Erzurum Şube Başkanı Taner Bayır, Başkan Yardımcısı Sıddık Takar ile birlikte Zafer Medya, Milletin Sesi Gazetesi ve erzurumflas.com Yönetim Kurulu Başkanı Metin Barlak’a bir nezaket ziyaretinde bulundu.

Erzurum ekonomisinin sıkıntılı bir süreçten geçmekte olduğunu belirten Başkan Bayır, “Kent ekonomisine yön veren firmalarla ilişkilerimizi sıkı tutmak ve sorunlar hakkında görüş alışverişinde bulunarak çözüm üretmek amacıyla bazı ziyaretler düzenliyoruz. Zafer Medya Erzurum’un güçlü kuruluşlarından biridir. Kentimizin sorunlarını çözmek ve geleceğe daha emin adımlarla yürümek için Metin Bey’in de görüşlerini almak istedik.” dedi.

Erzurum’un matbaa sektöründe yaşadığı büyük boşluğu Zafer Medya’nın kapattığına dikkati çeken Başkan Yardımcısı Sıddık Takar ise “Daha önce önemli baskı işlerinin büyük bölümü il dışına gitmekteydi çünkü kentimizde matbaa sektörü istenilen seviyede değildi. Zafer Medya, kurduğu ileri teknoloji ürünü makine parkıyla önemli bir eksikliği gidererek Erzurum’un bu sektördeki lokomotifi olmayı başardı. Bu bakımdan Metin Bey şahsında emeği geçenleri kutluyorum” dedi.

Yatırım yaparak ekonomiye katkıda bulunmanın yalnızca şahsi çabalarla mümkün olamayacağını belirten Takar, devlet teşviklerinden azami nasıl yararlanılabilirin hesabını yapmak durumunda olduklarını belirterek, “Ziyaretimizin amaçlarından biri kuruluşlarımızın ihtiyaç duyduğu desteklerin alınabilmesi için çok seslilik oluşturmak ve farklı fikirleri ortak paydada buluşturarak daha güçlü bir ses çıkarmaktır” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Zafer Medya Yönetim Kurulu Başkanı Metin Barlak ise MÜSİAD’ın Erzurum ekonomisinde önemli bir sorumluluk üstlendiğine vurgu yaparak, “Güç birliği yaparak yaşadığımız tıkanıklığı aşmak durumundayız. Devlet teşviklerinin kullanılabilirliğini sorgulamak ve ekonomik gelişim için çok seslilik oluşturmak yolunda Zafer Medya üzerine düşeni yapmaya her zaman hazırdır” ifadelerini kullandı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+8 = ?

bahis siteleri Betboo giriş