logo

BB ERZURUMSPOR KULÜP BAŞKANI ALİ DEMİRHAN: “CUMARTESİ GÜNÜ DADAŞLIK RUHUNU GÖSTERELİM”

 

ali deBüyükşehir Belediye Erzurumspor Kulüp Başkanı Ali Demirhan, Cumartesi günü oynanacakBursa Nilüfer spor maçına Erzurumsporlu taraftarları beklediklerini belirterek, “Şampiyonluk yolunda Cumartesi günü dadaşlık ruhunu gösterelim” dedi.
Spor Toto 3. Lig 1. Grupta Şampiyonluk mücadelesi veren mavi-beyazlı takımın Kulüp Başkanı Ali Demirhan, taraftarlarla birlik ve beraberlik içinde kenetlenerek bu maçı da alarak şampiyonluk yolunda kararlılıkla devam edecekleri ve her kesimden Erzurumspor’a destek bekledikleri mesajını verdi.
Başkan Demirhan, “Biz taşın altına kolumuzu koyduk. Biz bir mücadele veriyoruz. Bu mücadelede birlik ve beraberlik içinde bir olacağız. İş adamlarımızdan, sivil toplum örgütlerinden, esnafımızdan, memurumuz dan, yani cefakar Erzurumsporlu taraftarların desteğini bekliyoruz. Biz taşın altına yüreğimizle birlikte kolumuzu koyduk. Erzurumlu hemşehrilerimizin Kazım Karabekir Stadyumu’nda Cumartesi günü oynayacağımız Bursa Nilüfer spor maçına bekliyoruz. Teknik heyet olsun, futbolcularımızla olsun, yönetimle olsun şampiyon olmak için dadaşlık ruhumuzu ortaya koyduk. Bu hizmet bayrağını hep beraber yükselteceğiz. Erzurumspor’u şampiyon yapıp, hep beraber başarıdan başarıya koşturacak, birlik ve beraberlik içerisinde hem Dadaşlık hem de Palandöken ruhunu tüm Türkiye’ye göstereceğiz. ” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

8+7 = ?

bahis siteleri