logo

BB Erzurumspor Teknik Direktörü Yıldırım: “Kazandık, yolumuza devam ediyoruz”

 

yuSpor Toto 2.Lig Beyaz Grupta Anadolu Üsküdar 1908 Spor’u 3-1’lik skorla geçerek önemli üç puan alan BB Erzurumspor, galibiyet sevincini yaşıyor. Teknik Direktör Ahmet Yıldırım, ’Önemli olan üç puanı almaktı, bunu da başararak kazandık. Yolumuza devam ediyoruz’ dedi.
YILDIRIM, ‘ERZURUMSPOR’UN BAŞARISI İÇİN VARIM’
Üç puan kazandıran futbolcularını kutlayan BB Erzurumspor Teknik Direktörü Ahmet Yıldırım,’ Çok şükür taraftarlarımızın desteği ile kazanarak sex kontakte munich üç puanı aldık, yolumuza devam ediyoruz. Futbolcularımı kutluyorum. Biz Erzurum’da Erzurumspor’un başarısı için mücadele ediyoruz. Ben ve ekibimle birlikte başarı için varım. Öncelikle maçın başından sonuna kadar sex kontakte hamburg bize destek veren Dadaşlar Grubuna da teşekkür ediyorum. ‘ dedi.
‘FUTBOLCUYA KÜFÜR ETMEK AHLAKSIZLIK VE SAYGISIZLIKTIR’
Maçın son dakikasında kale arkasında bir taraftarın Kaptan Mehmet Albayrak’a küfür edilmesinin tasvip edilemeyeceğini açıklayan BB Erzurumspor Teknik Direktörü Ahmet Yıldırım, ‘Öncelikle hiçbir oyuncumuzun üzerinde oyun oynanmasın, Mehmet Albayrak’ın üzerinde bu kadar oynanmaz. Açık ve net konuşuyorum. Ben burada olduğum sürece bu ailenin içinde hiç bir oyuncumu sex kontakte dusseldorf kimseye yedirmem. Biz Erzurumspor’un başarısı için varız. Tribünden Mehmet Albayrak’a oyun içinde küfür ediyor ve motivesini de bozuyor. Maç kazanıyoruz sevinemiyoruz. Bu tür hareketlerden vaz geçsinler. Bu tür provokatörlerin belirlenerek sex kontakte frankfurt tribünlerden uzak tutulması gerekir. Futbolcuya küfür etmek ahlaksızlık, saygısızlıktır. Saha içindeki oyuncuyu desteklemeniz gerekiyor. Birazcık yaptığımız işe saygı göstersinler.‘ dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+6 = ?

bahis siteleri