logo

BB ERZURUMSPOR’DA ANTALYA KAPMI SÜRÜYOR

 

BBspor Toto 3. Lig’de şampiyonluk hedefleyen BBErzurumspor ikinci yarı hazırlıklarını AntalyaBelek’te yaptığı kampla sürdürüyor.
Teknik Direktör Ahmet Yıldırım nezaretinde ikinci yarıya hazırlanan mavi beyazlılarda bir taraftan da transfer çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.
BB Erzurumspor yönetiminin anlaşma sağladığıPendikspor’dan Fahri, Beşiktaş altyapısından Alpcan, Nazillispor’dan Ertan ve Fethiyespor’dan Salih, BB Erzurumspor kampına katılarak takımla birlikte çalışmalarına başladılar.
Antalya Belek’te kamp çalışmasını tamamlayarak önümüzdeki pazar günü oynayacakları Yeşil Bursaspor maçına hazırlanan BB Erzurumspor’da Kulüp Başkanı Av. Ali Demirhan, teknik heyet ve futbolcularla bir araya geldi. Başkan Demirhan, ‘Sizlerden tek beklentim şampiyon olmak’ mesajını verdi.
ANTALYA KAMPINDA İLK TOPLANTI
BB Erzurumspor Futbol Şube Sorumlusu Serkan Daş, Uğur Yürekseven, Teknik Direktör Ahmet Yıldırım, Yardımcı Antrenörler Bülent Üstüner, Sinan Demircioğlu, Zafer Demiray ve kaleci antrenörü Emin Sarı’nın katıldığı toplantıda futbolcularla bir araya gelen BB Erzurumspor Kulüp Başkanı Av. Ali Demirhan, BB Erzurumspor’un dimdik ayakta olduğunu belirterek, “Ben biliyorum ki bu birlik ve beraberlik bozulmaz. Erzurum’da yaşanan şampiyonluklar yeniden yaşanır. Ben bozulmayacağına inanıyorum. Biz bu beraberlikle, başarıdan başarıya koşacağız. Sizleri öz evlatlarım kadar seviyorum. Sizlerin saha içindeki kariyeriniz de çok önemli olduğuna inanıyorum. BB Erzurumspor benim babamın kulübü değil. Teknik yönetimle uyum içinde, birlik beraberlikle şampiyonluğu göğüsleyeceğiz. Benim tek isteğim sahada işimizin sorumluluğunu bilelim. Kulüp Başkanlığım süresince kesinlikle sizleri mahcup etmeyeceğim. Bunu da inşallah sahaya yansıtarak BB Erzurumspor’umuzu arzu edilen şampiyonluk zirvesine taşıyacağız.” dedi.
TEKNİK DİREKTÖR YILDIRIM, ‘SAHADAKİ OYUNUMUZA SAYGI GÖSTERELİM’
Başkan Av. Demirhan’ın tüm dilek ve temennilerine katıldığını belirten BB Erzurumspor Teknik Direktörü Ahmet Yıldırım ise, “Ben öncelikle teşekkür ediyorum. Böyle bir ailenin böyle bir camianın içinde olduğum için çok mutluyum. Bana bu büyük onuru yaşatan başta Kulüp Başkanımız ile BB Erzurumspor Yönetimine teşekkür ediyorum. BB Erzurumspor’un görevlisinden, içeride bulunan tüm personelimiz ile çok güzel birliktelik yaşıyoruz. Onlarla bütün olduğumuz zaman başarımız artacak. Her maçta sahadaki oyunumuza saygı göstermenizi istiyorum. Biz bu birlik ve beraberliği daha üst düzeye çıkartırsak bizim önümüzde kimse duramaz. İkinci yarı diliminde adımlarımızı sağlam atacağız. Yeni bir sayfa açtık, takımımıza yeni katılan arkadaşlarımızla inanıyorum ki bu yarışta başarılarını sahaya yansıtacaklar. Sonunda inşallah sevinen taraf BB Erzurumspor olacak. Bu takımı layık olduğu yere taşıyacağız. İnşallah çok daha güzel günler bizi bekliyor” şeklinde konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+10 = ?

bahis siteleri