logo

BB ERZURUMSPOR’DA PAROLA ÜÇ PUAN

 

bbşDevre arası kamp çalışmaları için AntalyaBelek’te bulunan mavi-beyazlılar Pazar günüBursa”da oynayacağı Yeşil Bursaspor maçının hazırlıklarını konakladıkları otelin sahasında gerçekleştirdi.
Teknik Direktör Ahmet Yıldırım, yönetiminde yapılan antrenman kondisyon ve taktik takım halinde ısınma koşusu, istasyon çalışmaları ile başladı. Pas çalışması, top kontrolü, dar alanda kontrol pas ve Oyun çalışmaları yapıldığı antrenmanda taktik programın yer aldığı çalışmalar sonrası 3 grup halinde kondisyon koşuları ile sona erdi.
“BAŞARILI TEMPOYLA BAŞLAYACAĞIZ”
Teknik Direktör Ahmet Yıldırım, Belek kampı hazırlıkların çok iyi gittiğini belirterek, “İkinci devreye başarılı tempoyla devam etmek istiyoruz. Bu konuda gerek teknik heyet, gerekse de sporcu kardeşlerimizle özverili bir şekilde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Kampımız futbolcularımız açısından çok verimli geçti. Antrenmanlarımızı günde tek idman yaparak, takımımızı Yeşil Bursaspor maçına kadar en iyi şekilde hazırlanıyoruz. Moral ve motive acısından takımdaki birlik beraberlik seviyesi çok yüksek. Yardımcı antrenörlerimle birlikte İnşallah Erzurumspor”u arzu edilen başarısı için mücadele edeceğiz. Programlarımızı yeniden gözden geçiriyoruz. Yapılan tecrübeli oyuncu transferlerimizle yolumuza emin adımlarla devam edeceğiz.“ şeklinde konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+7 = ?

bahis siteleri