logo

18 Aralık 2016

BB Erzurumspor’dan teröre sert kınama

 

serBüyükşehir Belediye Erzurumspor Başkanı Av. Ali Demirhan, Kayseri’de bombalı araçla gerçekleştirilen ve çarşı iznine çıkan askerleri taşıyan otobüsün hedef alındığı saldırı sonrası kınama mesajı yayımladı.
Yönetim Kurulu adına açıklamada bulunan Başkan Demirhan; “İstanbul Beşiktaş sonrası Kayseri’de canımıza tekrar saldırdılar. Polisimize, askerimize ve vatandaşlarımıza karşı yapılan bu haince, kalleşçe saldırılar bizim içimizi yakacak ama asla bizi yıkamayacaktır. Milletçe Kayseri’de hain bir saldırıya maruz kaldık. Her kes bilmelidir ki; terörle beslenenler, onları destekleyen iç ve dış mihraklar birlik ve beraberliğimizi asla bozamayacaktır.
Alçakça, haince, kalleşçe yapılan saldırı hepimizin ciğerini bir kez daha yakmıştır. Acımız kelimelerle tarif edilemez. Vicdanları sızlatan bu alçaklığı yapanlara insan diyebilmek de mümkün değildir. Bu saldırıda Genç Fidanlarımız, Askerlerimiz, Sivil Vatandaşlarımız hayatlarının baharında kalleşliğe maruz kaldılar. Vicdanlar, terörden medet umanların insanlık dışı saldırılarını asla unutmayacak ve affetmeyecektir. Ülke olarak hep beraber bu çirkinliklerin ve aşağılık saldırıların karşısında dimdik ayakta duracağız.
Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü olarak terörden medet umanları bir kez daha kınıyor, lanetliyor saldırıda hayatını kaybeden kahraman askerlerimize, kardeşlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına ve yüce milletimize başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.” Dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+6 = ?

bahis siteleri