logo

22 Temmuz 2014

AYDIN ERZURUM’LA VEDALAŞTI

ILHAN AYDINXXHABER9

Erzurum Sanayi ve Ticaret İl Müdürü Elazığlı İlhan Aydın, Kocaeli Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğüne atandı.

Daha önce Elazığ Eti – Krom A.Ş Genel Müdürlüğünde İşletme Mühendisliği Teknik Şef ve Laboratuar Araştırma Baş Mühendisliği, Eğitim Baş Mühendisliği ve Su Arıtma Başmühendisliği görevlerinde bulunan Aydın, Eti-Krom A.Ş nin özelleşmesiyle Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Araştırma ve Geliştirme Genel Müdürlüğüne atanmış ve Bursa ilinin Sanayi Potansiyeli ve Türkiye geneli Tuz Sektör araştırma raporlarını hazırlayarak dikkat çekmişti. Ardahan Sanayi ve Ticaret İl Müdürü olduğu süre içerisinde AB Proje Destek Birim Başkanlığı, Ulaştırma Bakanlığı, Enerji Bakanlığı, Hazine Müsteşarlığı, Dış Ticaret Müsteşarlığı, Sınır Ticareti, görevlerini de yürütmüştü.

Erzurum’da Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü olarak görev yapan Aydın kentte 2. OSB’nin kurulması için  önemli çalışmalara imza attı.

Erzurum’da sevilen bir bürokrat olan Aydın, Kent vizyon 25’e yaptığı açıklamada, Erzurum’da veda ziyaretlerini bayramdan sonra yapacağını belirterek, Erzurum’u n meslek hayatında önemli bir yeri olduğunu ifade etti.

Erzurum’a atanacak isim ise henüz netlik kazanmadı.

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+4 = ?

bahis siteleri