logo

BŞB Erzurumspor’da Altıparmak, ilk antrenmanına çıktı

TFF 1.

bbLig ekiplerinden Büyükşehir Belediye Erzurumspor’da Osman Özköylü’nün yerine getirilen Mehmet Altıparmak, bugün ilk antrenmanına çıktı.

 

Büyükşehir Belediye Erzurumspor’da günlerdir devam eden teknik adam problemi çözüldü. Osman Özköylü’nün gitmesi üzerine BŞ.BLD Erzurumspor’un yeni teknik direktörü Elazığspor’dan kısa bir süre önce ayrılan Mehmet Altıparmak oldu. Erzurum’a gelerek yönetimle masaya oturan Mehmet Altıparmak, her konuda anlaşarak kendisini mavi-beyazlı renklere bağlayan sözleşmeye imza attı. Altparmak, yeni takımıyla bugün ilk antrenmanına çıktı.

 

Teknik direktör Altıparmak, yıllık 550 bin TL ücret alacak. Altıparmak’ın sözleşmesinde de herhangi bir tazminat maddesi konulmadığı öğrenildi.

 

Altıparmak: “Şu ana kadar futbolcuların performansı sahaya yansımamış”

 

Teknik Direktör Mehmet Altıparmak, BŞ.BLD Erzurumspor’da olmaktan mutlu olduğunu ifade ederek, “Alanyaspor’la Erzurum’da kamp yaptık ve şampiyon olduk. Erzurum bana uğurlu geliyor. Erzurumspor şu an bulunduğu konumda çok iyi bir yerde değil ama çok iyi bir takım. Bugün başladık, takımı tanıyorum. Oyuncuların performansını biliyorum. Şu ana kadar bu performansları sahaya yansımamış. Önümüzde 6 haftada ilk yarıdaki periyotta yukarıdaki takımları yakalamak amacımız olacak” diye açıklamada bulundu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

8+6 = ?

www.backlinktr.biz | 523: Origin is unreachable

Error 523 Ray ID: 535421f85883cbc4 • 2019-11-13 22:20:24 UTC

Origin is unreachable

You

Browser

Working
Vienna

Cloudflare

Working
www.backlinktr.biz

Host

Error

What happened?

The origin web server is not reachable.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Check your DNS Settings. A 523 error means that Cloudflare could not reach your host web server. The most common cause is that your DNS settings are incorrect. Please contact your hosting provider to confirm your origin IP and then make sure the correct IP is listed for your A record in your Cloudflare DNS Settings page. Additional troubleshooting information here.