logo

22 Haziran 2017

Büyükşehir Osmanlı geleneğini sürdürüyor

 

lLala Mustafa Paşa Çeşmesi’nden vatandaşlara ikram edilen Osmanlı şerbeti, Erzurumlulardan tam not aldı. Dönem kıyafetiyle vatandaşlara izzet ve ikramda bulunan Büyükşehir’in ekipleri, iftardan sahura kadar Erzurumlulara şerbet dağıtıyor. Lala Mustafa Paşa Çeşmesi’nin musluklarından doldurulan bu leziz tat aynı zamanda bir şifa kaynağı olarak da biliniyor.

 

Yetkililer, “Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanımız Mehmet Sekmen’in talimatıyla kent merkezindeki Lala Mustafa Paşa Çeşmesi’nde halkımıza Osmanlı şerbeti ikram ediyoruz. Osmanlı sultanlarına izzet ve ikram edilen ve aynı zamanda ismi padişah içeceği de olan şerbet, tam bir vitamin deposu olarak da biliniyor. Erzurum Büyükşehir Belediyesi olarak birbirinden güzel ve birbirinden zengin Anadolu kültürünü yaşatmak adına asırlardır süre gelen Osmanlı şerbetini halkımıza ikram ediyoruz” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+5 = ?

www.backlinktr.biz | 523: Origin is unreachable

Error 523 Ray ID: 535798a46c84cbb0 • 2019-11-14 08:25:42 UTC

Origin is unreachable

You

Browser

Working
Vienna

Cloudflare

Working
www.backlinktr.biz

Host

Error

What happened?

The origin web server is not reachable.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Check your DNS Settings. A 523 error means that Cloudflare could not reach your host web server. The most common cause is that your DNS settings are incorrect. Please contact your hosting provider to confirm your origin IP and then make sure the correct IP is listed for your A record in your Cloudflare DNS Settings page. Additional troubleshooting information here.