logo

14 Ocak 2017

ÇAT BELEDİYE BAŞKANI KILIÇ GAZETECİLERİ UNUTMADI

imageÇat Belediye Başkanı Arif Hikmet Kılıç, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü dolayısıyla  Erzurum’daki medya mensuplarını evinde ağırladı.  Yemeğe davet edilen fasıl ekibi, seslendirdiği birbirinden güzel Erzurum türküleriyle geceye renk kattı.

Gazeteciler, geceye katılan fasıl ekibinin seslendirdiği türkülerle coşarken, Başkan Kılıç ise, misafirleriyle özel olarak ilgilendi.

GAZETECİLER ZOR ŞARTLAR ALTINDA ÇALIŞIYOR

Kılıç, Erzurum’daki gazetecilerin iklim koşullarından dolayı zor şartlarda görev yaptığını belirterek, gazetecilerin sorunlarının göz ardı edilmemesi gerektiğini söyledi.
Başkan Kılıç, bir süre önce gündeme getirdiği “bedava doğalgaz” önerisini anımsatara,”Bu çağrıyı yaptığımız andan itibaren siz değerli gazetecileri yanımızda bulduk. Bizim sesimiz oldunuz, soluğumuz oldunuz. Biz bu önemli meseleyi dile getirdik, sizler de bunu Türkiye’nin gündemine oturttunuz. Sizlere ne kadar teşekkür etsek, azdır. Bizim bu mücadelemiz devam edecek. Şirin ilçemiz Çat için, Erzurum’umuz için hizmet üretmeye devam edeceğiz. Gazeteci kardeşlerimizin de bu süreçte bizim yanımızda olduklarını bilmek, bizim için en büyük mutluluk.” dedi.

Öte yandan Başkan Kılıç’ın kutlama organizasyona katılan gazeteciler de, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde böylesi bir etkinlikle daha önce hiç karşılaşmadıklarını belirterek, Kılıç’a teşekkür ettiler.

image

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+6 = ?

Betboo giriş