logo

ÇAT BELEDİYE BAŞKANI KILIÇ, İLK NİKAHINI KIYDI

 

çatıÇat Belediye Başkanı Arif Hikmet Kılıç, kıydığı ilk nikahla CHP Erzurum İl Başkanı Tacettin Kızıloğlu’nun kızı Rahşan Kızıloığlu’nu evlendirdi.
Erzurum’da bir düğün salonunda gerçekleştirilen nikah merasimine, Erzurum’daki CHP’liler adeta çıkarma yaptı. CHP Erzurum İl Başkanı Tacettin Kızıloğlu’nun kızı Rahşan Kızıloğlu ile Emrah Emin Özbaldan dünya evine girdi. Genç çiftin nikahını ise, Çat Belediye Başkanı CHP’li Arif Hikmet Kılıç kıydı. Çat Belediye Başkanı olduktan sonra kıydığı ilk nikahta hayli heyecanlı olduğu gözlenen Arif Hikmet Kılıç, yaptığı esprilerle davetlileri güldürmeyi de ihmal etmedi. Başkan Arif Hikmet Kılıç, aile kurumunun toplumdaki en önemli müessese olduğunun altını çizerek, “Sağlam bir aile demek, fikren ve bedenen sağlıklı bireyler ve nesiller demektir. Aile kurumunu ne kadar sağlam temeller üzerine oturtursak, toplumumuzda o kadar sağlam bir gelecek inşa etmiş oluruz. Bu bakımdan aileler olarak evlatlarımızı milli ve manevi değerlerine sıkı sıkıya bağlı bireyler olarak yetiştirelim” tavsiyesinde bulundu.
Başkan Kılıç, nikahın ardından genç çiftçi tebrik ederek, bir ömür boyu mutluluk dileklerinde bulundu. Evlilik cüzdanını gelin Rahşan Kızıloğlu’na teslim eden Kılıç, daha sonra davetlilerle sohbet etti.

OSGB

image

Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+7 = ?

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx