logo

ÇAT BELEDİYE BAŞKANI KILIÇ’TAN RAMAZAN MESAJI

Erzurum Çat Belediye Başkanı Arif Hikmet Kılıç, “Rahmetin, bereketin, yardımlaşma, dayanışma, birlik, beraberlik ve kardeşliğin zirveye ulaştığı Ramazan ayımız mübarek olsun” dedi.
Çat Belediye Başkanı Arif Hikmet Kılıç, Ramazan ayı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı. Mesajında 11 ayın sultanı Ramazan ayının anlam ve önemine vurgu yapan Başkan Kılıç, “Bu ay ki; Allah’ın bütün alemleri rahmetiyle kuşattığı, bolluk ve bereketin cümle hanelere indiği, yardımlaşma ve dayanışma duygusunun pekiştiği kıymetli zaman dilimlerinden birisidir. Bu ay ki; nefsimizi imtihan edebilmemiz ve iç muhasebe yapabilmemiz için büyük bir imkan, Allah’ın rızasını kazanabilmemiz için de büyük bir fırsattır. Allah, hepimizi bu imkan ve fırsatlardan ziyadesiyle istifade edenlerden eylesin” ifadelerini kaydetti.
Başkan Arif Hikmet Kılıç, Ramazan ayı doyasıyla Çat Belediyesi’nin gerçekleştireceği etkinliklere de değindi. Kılıç, “Geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da Allah izin verirse ilçemizde yine iftar çadırı kuracak ve halkımızı yine iftar sofralarında buluşturacağız. İlaveten ihtiyaç sahibi ailelerimizin yanında olacak, özellikle gıda ihtiyaçlarının giderilmesi hususunda çalışmalarda bulunacağız. İlçemizde Ramazan ayının dolu dolu yaşanması için belediye olarak tüm imkanlarımızı seferber edeceğiz” dedi.

ERZURUM ÇAT BELEDİYE BAŞKANI ARİF HİKMET KILIÇ, "RAHMETİN, BEREKETİN, YARDIMLAŞMA, DAYANIŞMA, BİRLİK, BERABERLİK VE KARDEŞLİĞİN ZİRVEYE ULAŞTIĞI RAMAZAN AYIMIZ MÜBAREK OLSUN" DEDİ. (İHA/ERZURUM-İHA)

Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+5 = ?

bahis siteleri