logo

CHP MİLLETVEKİLİ ADAYI BOZKURT İLÇELERDE YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR

 

farCumhuriyet Halk Partisi(CHP) ErzurumMilletvekilleri Adayları seçim çalışmalarına devam ediyor.
Narman, Tortum, Uzundere, Bağbaşı, horasan, Köprüköy ve Pasinler’den sonra Tekman ilçesine ziyaretler gerçekleştiren adaylara vatandaşlar iktidar uygulamalarından yakındı.
Gittikleri her ilçe ve köyde gördükleri ilgiden oldukça memnun kalan CHP’li adaylar özellikle partilerinin 7 Haziran sonrası sergilediği duruş ve tavrın halkta karşılık bulduğunu görmekten memnun olduklarını belirttiler.
CHP Erzurum İl Başkanı Tevhit Yavuz, ‘’Erzurumlu hemşehrilerimiz CHP’nin ortaya koyduğu politikaları büyük bir dikkatle takip ediyor. Gittiğimiz her ilçede, her köyde büyük bir ilgi ile karşılanıyoruz. Halkımızın, CHP’ye olan güveni artırmış durumda. Partimize yönelik bu ilgi bizi mutlu ediyor. Seçim gününe kadar gitmedik köy, sıkmadık el bırakmayacağız. ’’dedi.
‘’TEKMAN’DA SULAR KESİK KİMSENİN UMURUNDA DEĞİL’’
CHP Erzurum Milletvekili Adayı Orhan Bozkurt ise gittikleri her yerde, 7’den 70’e herkese CHP’nin iktidar yürüyüşünü ve ’Önce Türkiye’ hedefini anlattıklarını belirtti. CHP Adayı Bozkurt, özellikle Tekman İlçesi’nde vatandaşların büyük baskı ve sıkıntı içerisinde olduğunu gözlemlediklerini belirterek şöyle konuştu: ‘’Gittiğimiz her yerde CHP ve CHP’nin ‘Önce Türkiye’ hedeflerine karşı halkımızın büyük ilgisi var. Halk mevcut iktidarın baskısından bıkmış durumda. Halk, bitkin ve geleceğe dair umudunu CHP’ye bağlamış. Özellikle güney ilçelerimizde terör ve iktidar baskısı altında sıkışmış olan halk derdini bile anlatamıyor. Örneğin Tekman’da bir haftadır sular kesik. İlçede yaşayanlar günlük temizlik ihtiyaçlarını bile karşılayamıyor. İlçe merkezinde görev yapan öğretmenler ve diğer kamu görevlileri, günü birlik olarak minibüslerle Erzurum’a gelerek ihtiyaçlarını giderebiliyor. Sorunun Büyükşehir Belediyesi’nden kaynaklandığını belirten vatandaşlar, konuyla ilgili Büyükşehir Belediyesi ESKi yetkililerinden açıklama ve çözüm bekliyor. Bu sorun kısa sürede çözülmese ilçede her an salgın hastalıklar baş gösterebilir.’’

Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+3 = ?

bahis siteleri