logo

CHP’DEN BAYRAK YÜRÜYÜŞÜ

 

bayCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Erzurum İl Başkanlığı 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik vespor Bayramı nedeniyle bayrak yürüyüşü düzenledi.
Merkez Yakutiye ilçesindeki, Yakutiye kent meydanında toplanan CHP’liler, Cumhuriyet caddesinde bayrak yürüyüşünü başlattı. Ellerinde Türk Bayrağı, Atatürk posteri ve meşalelerle Cumhuriyet caddesinde ’Mustafa Kemal’in askerleriyiz’, ‘Atatürkçüyüz’, ’Şehitler ölmez Vatanbölünmez’ sloganları atan CHP’li gençler Atatürk Anıtı’na kadar yürüdü. Atatürk Anıtı’nda saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasından sonra açıklama yapan Cumhuriyet Halk Partisi Erzurum İl Başkanı Tacettin Kızıloğlu Ulusların tarihlerinde bazı dönüm noktaları olduğunu belirterek, “Ulusların tarihinde bazı dönüm noktaları vardır. O dönüm noktalarında, tarih geri dönülmez biçimde değişir. Ulusal Kurtuluş Savaşımızın başlangıcı olan 19 Mayıs da tarihimiz için böyle bir dönüm noktasıdır. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, Bandırma Vapuru’na bindiğinde bavulunda, egemenliğin kayıtsız şartsız milletin olduğu, tam bağımsız bir Türkiye hayali vardı. Bavulunda; yoksul, yıkık dökük bir ülkeyi yeniden inşa etmek, çağdaş, aydınlık yarınlara taşımak için sarsılmaz inancı vardı. O yüzden 19 Mayıs umutlarını yitirmiş bir ulusu ve karamsarlığa gömülmüş bir ülkeyi yeniden aydınlığa çıkaran ve bağımsızlık ruhunu ateşleyen kutlu bir destanın Samsun’da başladığı tarihtir” diye konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+4 = ?

www.backlinktr.biz | 523: Origin is unreachable

Error 523 Ray ID: 5353283cec15cbc0 • 2019-11-13 19:29:57 UTC

Origin is unreachable

You

Browser

Working
Vienna

Cloudflare

Working
www.backlinktr.biz

Host

Error

What happened?

The origin web server is not reachable.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Check your DNS Settings. A 523 error means that Cloudflare could not reach your host web server. The most common cause is that your DNS settings are incorrect. Please contact your hosting provider to confirm your origin IP and then make sure the correct IP is listed for your A record in your Cloudflare DNS Settings page. Additional troubleshooting information here.