logo

CUMHURİYET BAŞSAVCISI PALANDÖKEN’E VEDA ETTİ

 

cumjHSYK tarafından açıklanan tayin sonrası veda ziyaretlerine devam eden Erzurum Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Çiçekli, Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar’ı makamında ziyaret etti.
Erzurum Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Çiçekli Ordu Cumhuriyet Başsavcılığına atanırken veda turları da devam ediyor. Ordunun yeni Cumhuriyet Başsavcısı Çiçekli, Belediye Başkanı Bulutları, ziyaret ederek veda etti. Erzurum ve burada tanıdığı güzel, mert, yiğit dadaşları hiç unutmayacağını belirten Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Çiçekli, “Bu şehir güzel bu şehrin insanları güzel hiçbir zaman unutamayacağım dostluklar edindim. Bu dostlarımın başın dada Palandöken Belediye Başkanımız sayın Orhan Bulutlar geliyor. Yöneticiliği de insanı olarak ta çok değerli ve kıymetli bir insandır. Kendisine ve ailesine sağlık mutluluk diliyorum” dedi.
ELİF GİBİ İNSANA ELİF HEDİYE EDİLDİ…
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar,“Şahsımın böylesine, dik duruşlu, şahsiyetli yani Elif gibi bir insan tanımış olmamdan dolayı memnunum. İnşallah gittiği yerde daha da üstün başarılar yaşar. Hediyeme gelince dediğim gibi elif gibi bir insana elif hediye edilir. Ordu şanslı güzel bir insan kazandı. Bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyorum” diye konuştu.

OSGB

Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+3 = ?

bahis siteleri