logo

01 Haziran 2017

DEVLET KORUMASINDAKİ GENÇLERE “İŞ HAYATINA UYUM” SEMİNERİ

asp1

 

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünde devlet korumasında olup, kamuda istihdam edilen gençler için “İş hayatına uyum” semineri düzenledi.
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı Tamer Ekinci, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü konferans salonunda düzenlenen seminerde yaptığı konuşmada, devlet korumasında olup, kamu kurumlarında istihdam edilen gençlere verilen eğitimin kişisel gelişim açısından son derece önemli olduğunu belirtti.

Ekinci, gençlere hitaben yaptığı konuşmada şunları söyledi:
“  Devlet korumasındaki çocuk ve gençlerimize bakım hizmetinin yanında rehberlik hizmeti de veriyoruz. Önemli olan gittiğiniz kurumlara değer katmanız çocuk yuvasında barınarak, kurumumuzda çalışan gençlerimizin çalışkan ve dürüst olması bizleri mutlu ediliyor. Sizler bizim halen daha çocuklarımızsınız, mutluluklarınızı ve başarılarınızı paylaşmaya hazırız. Topluma kaliteli hizmet verebilmek önemli bir sorumluluk. Sizlerin bu sorumluluğun bilincinde olacağına inanıyoruz.”
Konuşmaların ardından,  Yakutiye Sosyal Hizmet Merkezi Müdür Yardımcısı Yusuf Yiğit tarafından 657 Devlet Memurları Kanunu, Kurum Sosyal Çalışmacısı Fatma Karakaya tarafından öfke kontrolü ve  Muhasebe Bölümünden Savaş Arslan tarafından bütçe yönetimi konularında eğitim verildi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+7 = ?

www.backlinktr.biz | 523: Origin is unreachable

Error 523 Ray ID: 5356ec894de059a0 • 2019-11-14 06:28:13 UTC

Origin is unreachable

You

Browser

Working
Vienna

Cloudflare

Working
www.backlinktr.biz

Host

Error

What happened?

The origin web server is not reachable.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Check your DNS Settings. A 523 error means that Cloudflare could not reach your host web server. The most common cause is that your DNS settings are incorrect. Please contact your hosting provider to confirm your origin IP and then make sure the correct IP is listed for your A record in your Cloudflare DNS Settings page. Additional troubleshooting information here.