logo

Diler: Türk Milleti darbecilere en güzel cevabı verdi

Öz Büro İş Sendikası Erzurum İl Temsilcisi Yılmaz Diler, Fethullahçı Terör Örgütü tarafından yapılan darbe girişimini lanetlediğini belirterek, “Aziz Türk Milleti, darbecilere karşı en güzel cevabı vermiş, darbeye karşı darbe yapmıştır” dedi.

Öz Büro İş Sendikası Erzurum İl Temsilcisi Yılmaz Diler, demokrasi ve milli iradeden asla taviz vermeyeceklerini ifade ederek, darbecilere en ağır cezaların verilmesi gerektiğini dile getirdi. Devletimizin, milletimizin birliğine ve bütünlüğüne yapılmış olan bu darbe girişiminin halkın büyük çabası ile bertaraf edildiğine dikkat çeken Diler, “15 Temmuz gecesi ordu içine sızmış hain çete Türkiye’yi boğmak istedi. Silah zoruyla ülke yönetimini ele geçirme kahpeliğiyle ellerindeki silahlarla yüzlerce insanımızı öldürdü, binlerce insanımızı yaraladılar. Aziz milletimizin “can sağ iken yurt vermeyiz düşmana” inancından habersiz bu vatan ve millet düşmanı alçaklar cevabı milletimizden aldılar hak ettikleri cezayı da alacaklar. Bu hain darbe kalkışmasını canıyla bertaraf eden aziz milletimizin bu onurlu mücadelesini saygı ile selamlıyoruz. Kahraman şehitlerimize yüce Allahtan rahmet diliyoruz. Bütün yaralı kardeşlerimize acil şifalar temenni ediyoruz. Başta şehit aileleri olmak üzere bütün milletimizin başı sağ olsun diyoruz. Darbeyi önleyen milletimize ne kadar çok şey borçlu olduğumuzu hiç kimse unutmasın. Öz Büro İş 79 milyonun kardeşliğine, milli iradeye, demokrasiye, özgürlüğe, barışa ve emeğe sadakati şeref bilen anlayışıyla güçlü Türkiye aydınlık dünya mücadelesini kararlılıkla yükseltecektir. Darbecileri lanetliyoruz, halkımızı kutluyoruz, kahraman şehitlerimizi asla unutmayacağımızı tekrar ifade ediyor darbe sürecinde direncini ve yüreğini ortaya koyan tüm üyelerimize teşekkür ediyoruz” dedi.

 

IMG_8103

Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+5 = ?

www.backlinktr.biz | 523: Origin is unreachable

Error 523 Ray ID: 5356b4edec20cba8 • 2019-11-14 05:50:15 UTC

Origin is unreachable

You

Browser

Working
Vienna

Cloudflare

Working
www.backlinktr.biz

Host

Error

What happened?

The origin web server is not reachable.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Check your DNS Settings. A 523 error means that Cloudflare could not reach your host web server. The most common cause is that your DNS settings are incorrect. Please contact your hosting provider to confirm your origin IP and then make sure the correct IP is listed for your A record in your Cloudflare DNS Settings page. Additional troubleshooting information here.