logo

17 Haziran 2015

DOĞA HARİKASI İDOS GÖZ DOLDURUYOR

idos2

Zengin bitki örtüsünün yanı sıra kendine özgü manzarasıyla yerli ve yabancı turistlerin adeta gözdesi olan Çoruh Vadisi’ndeki  İspir Doğa Sporları Merkezi (İDOS) yaz tatili sezonunda misafirlerini ağırlamayı bekliyor.

Orman örtüsü, turistik pansiyonları, lokantaları ve doğal  güzellikleriyle bölge turizmine önemli katkısı bulunan İspir  ilçesindeki İDOS  Çoruh Vadisinde görsel şölenlere imza atıyor.

Doğa yürüyüşleri, spor alanları, doğal güzellikleri, restoranları, çocuk parkı, çay bahçesi ve ahşap evlerdeki konaklama imkanıyla bölgenin en önemli turistlik güzellikleri arasında yer alıyor.

Kır düğünlerinin de yapıldığı İDOS, şehrin stresinden uzaklaşmak isteyenler için önemli bir alternatif.

 

İDOS HEDEF BÜYÜTÜYOR

 

Yöresel yemeklerin yanı sıra Türk mutfağını değişik konseptlerle müşteriye sunan İDOS, bahçesindeki atlar, tavuk ve horozlarla  Çoruh Vadisinde doğal ve modern bir çiftlik havasında.

1997 yılında İspir Kaymakamlığı tarafından inşa edilen İDOS,  modern hizmet anlayışıyla Erzurum’un turizmdeki gururu olmaya devam ediyor.

İdos İşletmecisi Orhan Alakuş ile  kent turizminde modern işletmelerin önemini konuştuk.

Alakuş, her geçen gün  hedef büyüttüklerini belirterek, tüm Erzurumluları İDOS’a beklediklerini ifade etti.

Doğaseverlerin tercihinde son yıllarda ilk sıralarda İDOS’un olduğunu belirten Alakuş,  yıl  içerisinde bungalov tipi konaklama mekanlarıyla ziyaretçilerine  hizmet kalitesi açısından iyi bir sunum yapmaya hazırlandıklarını söyledi.

Ülke ve bölge turizmi açısından İspir’in ve Çoruh nehrinin önemli bir yeri olduğunu  vurgulayan  Alakuş,  müşterilerin her türlü ihtiyaçlarına cevap vermek için hizmet çıtasını hergeçen gün artırdıklarını söyledi.

idos

HOLLYWOOD YILDIZLARININ KIRMIZI HALISI

Alakuş, Hollwood Yıldızlarının kırmızı halıda yürüdüğünü hatırlatarak, yürüyüş parkuruna kırmızı halı sererek, müşterilere Çoruh Vadisi yanında su sesi eşliğinde yürüme imkanı sunduklarını ifade etti.

Tüm Erzurumluları İDOS’a davet eden Alakuş, ‘’ Kent turizminin gelişmesi için modern ve yenilikçi hizmet anlayışı çok önemli Ramazan ayında misafirlerimiz için değişik sürprizlerimiz var. Tüm Erzurumluları İDOS’a doğayla bütünleşmeye bekliyoruz’’dedi.

idos7

alabalıkidos6

idos8idos4

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+5 = ?

#

DOĞA HARİKASI İDOS GÖZ DOLDURUYOR” için 1 yorum

  1. ERCAN ATMACA : diyor ki:

    Merhabalar, baba tarafından mohşen anne tarafından varkurlu olmasına rağmen hiç erzurum u görmemiş biri olarak 27 ağustos giriş 31 ağustos arife çıkış olacak şekilde 2 oda bir 2 yetişkin 6 yaşında çocuk (dede babaanne torun) diğeri 2 yetişkin 15 yaşında çocuk (anne baba kız) ile uygunluk ve fiyat bilgisi rica ediyorum. 05325639064

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx