logo

DÖNMEZ KARAYAZI’YA SPORU SEVDİRDİ

dönmez karayazıya sporu sevdirdi (3)

Karayazı Kaymakamı Hasan Dönmez ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdür Vekili Yunus Sadir’in girişimleri ile düzenlenen kurumlar arası voleybol karşılaşmaları büyük ilgi gördü.

Erzurum’un Karayazı ilçesinde spora büyük ilgi gösteriliyor. Karayazı Kaymakamlığı ve Karayazı Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen Kurumlararası voleybol karşılaşmaları dostluk içerisinde geçti. 22 Aralık 2014 tarihinde başlayan turnuva 19 Ocak 2015 tarihinde yapılan final maçları ile sona erdi. Yarı Final maçlarında YİBO, Atatürk İlköğretim Okulu’nu 3-0  yenerek ilk finalist olurken, Karaağıl İlköretim Okulu’nu  3-1 lik skorlarla mağlup eden Karayazı İlçe Emniyet Müdürlüğü finale adını yazdıran diğer takım oldu. Oynanan üçüncülük maçında Atatürk İlköğretim Okulu,  Karaağıl İlköğretim Okulu’nu  3-1 lik skorla yenerek üçüncü olurken. Finalde tempolu geçen mücadelenin ardından Karayazı YİBO, İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü 3-0 mağlup ederek şampiyonluğu kazandı. Turnuvada dereceye giren takımların ödüllerini ve kupalarını Karayazı Kaymakamı Hasan Dönmez ile ilçe Garnizon Komutanı ve İlçe Emniyet Müdürü verdi.

İLÇEMİZİN KADERİ SPORLA DEĞİŞECEK

Turnuvanın düzenlenmesinde en büyük pay sahibi olan Karayazı Kaymakamı Hasan Dönmez, kupa töreninde yaptığı  açıklamada turnuvaya katılan tüm takımları ve Karayazı Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdür Vekili Yunus Sadir’i kutladı. Kaymakam Dönmez, “İlçemizde kurumların birbirleri ile kaynaşmaları ve dostluklarını pekiştirmeleri açısından voleybol turnuvası çok güzel oldu. Bu turnuvada yenmek yenilmek hiç önemli değildi. Katılımcılar boş zamanlarını spor yaparak en iyi şekilde değerlendirdiler. Gençlerimiz de bu turvada önemli bir rol oynadı. Artık Karayazı’nın kaderi sporla değişecek”dedi. Karayazı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Vekili Yunus Sadir ise kendilerine destek veren Kaymakam Hasan Dönmez’e teşekkür ederek, etkinliklere devam edeceklerinin altını çizdi. Sadir, “Kaykamamımızın destekleri ile ilçede güzel spor organizasyonları gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz” diye konuştu.

 

 

 

 

 

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+5 = ?

bahis siteleri Betboo giriş