logo

20 Şubat 2014

Drogba kararını o isim verecek!

@media print{.linkz01 {display:none;} .hbrheadlinenew{display:none;} .hbrtitlenew{display:none;}}

var message=”Sporx.com”; function clickIE4(){ if (event.button==2){ alert(message); return false; } } function clickNS4(e){ if (document.layers||document.getElementById&&!document.all){ if (e.which==2||e.which==3){ alert(message); return false; } } } if (document.layers){ document.captureEvents(Event.MOUSEDOWN); document.onmousedown=clickNS4; } else if (document.all&&!document.getElementById){ document.onmousedown=clickIE4; } document.oncontextmenu=new Function(“return false”)

Galatasaray Yönetim Kurulu Genel Sekreteri Adnan Nas, gündeme ilişkin konular hakkında açıklamalarda bulundu.

Adnan Nas, “Antalyaspor deplasmanında puan kaybetmeyi beklemiyorduk. Bundan sonra bütün maçlar önemli. Bütün maçları kazanmak istiyoruz. Bu nedenle Antalya’da kaybettiğimiz puan bizi üzdü” dedi.

ARENA – DIŞ SAHA FARKI BİTMELİ

Radyospor’da yer alan habere göre Nas, “İç saha dış saha performans farkı yorumları, sonuçlara baktığımızda doğru gözüküyor. Ama kadro aynı kadro, ben bunun düzeleceğine inanıyorum. Umarım bu farklılık biter. Hem Arena’da hem dış sahada aynı iç saha sonuçlarını alırız” diye konuştu.

MANCINI ÇOK CİDDİ BİR ADAM. PROFESYONEL KİMLİĞİNDEN MEMNUNUZ

Teknik direktör Roberto Mancini’yle de önemli bir değerlendirme yapan Adnan Nas, “Çok ciddi bir adam. Çok ciddi bir teknik direktör. Sadece kendi işine bakan bir yapısı var. Belki bizim kültürümüze göre biraz soğuk gelebilir; ama herkesle ilişkisi iyi olan, işini son derece profesyonelce yapan bir arkadaş. Profesyonel kimliğinden memnunuz” dedi.

DROGBA’NIN SÖZLEŞMESİNE BAŞKAN KARAR VERECEK. BİZ FUTBOLU BIRAKSA BİLE G.SARAY’DAN KOPMASINI İSTEMİYORUZ

Genel sekreter Nas, Drogba’nın durumuyla da ilgili önemli bir detayı paylaştı: “Drogba çok iyi bir adam, sadece futbolculuğuyla ilgili olarak değil. İnsan olarak da çok iyi birisi. Bana göre Galatasaray’a şimdiye kadar da çok ciddi katkılar yaptı. Tabii ki nihai olarak kendi kararları da önemlidir. Ama Galatasaray hiç bir zaman Drogba’yı bırakmak istemez. Sayın başkan sözleşme yenileme konusuna karar verecek. Biz Drogba’nın bir şekilde Galatasaray’la bağının sürmesini isteriz. Hatta futbolculuğu bıraktıktan sonra bile, Galatasaray’ın bir şekilde içinde olmasını istiyoruz; ama ne olur bilemeyiz.”

BEŞİKTAŞ VE CHELSEA MAÇLARININ ARKA ARKAYA OLMASI ASLINDA AVANTAJ

Arka arkaya oynanacak Beşiktaş ve Chelsea maçlarına farklı bir perspektiften bakan Adnan Nas, “Zor bir dönem. Ama bir bakıma zorlu maçların arka arkaya gelmesi konsantrasyon açısından iyi olur” dedi.

TARAFTARLA İLGİLİ KÖTÜ HABERLER MORALİMİZİ BOZUYOR

Bülent Tulun’a yönelik Antalya dönüşü gerçekleştirilen saldırıyla ilgili olarak yorum yapmak istemediğini belirten Nas, “Taraftarla ilgili kötü haberler moralimizi bozduğu için yorum yapmak istemiyorum. Tulun’a yapılan bir kazadır, münferid bir olay olarak kalır” ifadelerini kullandı.

Kaynak: sporx.com
Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+7 = ?

bahis siteleri Betboo giriş