logo

04 Nisan 2015

DUMAN : ALLAH POLİSİMİZE ZEVAL VERMESİN

DUMAN

Sağlık Sendikası Erzurum İl Temsilcisi Abdullah Duman, Polis Teşkilatını 170. yıldönümünü kutladı.
Bu kapsamda bir mesaj yayınlayan Duman, özveri ile çalışan Polis Teşkilatımızın halın can ve mal güvenliğini korunmakta hiç bir fedakarlıktan kaçınmadığını belirtti. Duman, “Ülkemizin ve ilimizin dört bir tarafında büyük bir özveri ile çalışan ve bu uğurda hiçbir fedakarlıktan kaçınmayarak, milletimizin huzur ve güvenliğini sağlayan Polis Teşkilatımız; halkımızın can ve mal emniyetini koruma, huzur ve güven ortamını tesis etme, suç işlenmesini önleme ve işleyenleri adalete teslim etme hususunda çok büyük bir özveriyle gece gündüz demeden görev yapmaktadır.
Milletimiz tarafından huzur ve güvenliğin teminatı olarak görülen Polis Teşkilatı, gösterdiği olağanüstü gayretlerle yaptığı hizmetler sonucunda, halkımızın gönlünde haklı bir yere sahip olmuştur. Gücünü kanunlardan alan Polisimiz, görevini her zaman fedakârca yapmış, gerektiğinde canını hiçe saymıştır.
Bu düşüncelerle Polis Teşkilatımızın kuruluşunun 170. yıldönümü münasebetiyle şehit polislerimizi rahmetle ve saygıyla, gazi polislerimizi ise bir kez daha minnetle anıyorum. Allah polisimize ve güvenlik güçlerimize zeval vermesin. Halen görevleri başında hizmet vermekte olan polislerimize görevlerinde üstün başarılar ve ailelerine de sağlık, mutluluk ve esenlikler dileyerek tüm Emniyet Teşkilatının Polis Haftasını kutluyorum” şeklinde konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+7 = ?

bahis siteleri