logo

DUMAN: ERZURUM’A BAKANLIK YAKIŞIR

IMG_8179Memur Sen Erzurum İl Temsilcisi ve Sağlık Sen Erzurum Şube Başkanı Abdullah Duman, Ak Parti Genel Başkan ve Başbakan Adayı Binali Yıldırım’ı tebrik ederek, “Tarihin her döneminde adından sıkça söz ettirmiş kadim şehrimiz Erzurum’a bakanlık bekliyoruz” dedi.

Memur Sen Erzurum İl Temsilcisi Abdullah Duman, “Ak Parti Genel Başkan ve Başbakan adayımız Sayın Binali Yıldırım’ı tebrik ediyor, milletimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Memur Sen Erzurum İl Temsilcisi Abdullah Duman, Ak Parti Genel Başkan ve Başbakan adayımız Binali Yıldırım’ı tebrik ederek, Erzurum’a bakanlık ya da Başbakan yardımcılığı beklediklerini dile getirdi. Dadaş duruşunun ülke yönetiminde söz sahibi olmasının büyük önem taşıdığını ifade eden Duman, “Öncelikle Ak Parti Genel Başkan ve Başbakan adayımız Binali Yıldırım Bey’i tebrik ediyor, bu görevde ülkemize güzel işler yapmasını temenni ediyorum. İnşallah bu görevi yine Ulaştırma Bakanlığı’ndaki çalışmaları gibi hakkıyla yerine getirecektir. Bundan şüphem kesinlikle yok. Tarihin uzun zamanlarından beri hep kesişme noktası olmuş olan Erzurum’dan bir bakan ya da Başbakan yardımcısı beklediğimizi bildirmek istiyorum. Dadaş demek mert, onurlu bir duruş demektir. Dadaş duruşunun ülke yönetiminde gösterilmesi bizler için çok önemli. Bu düşünceler ile yeni Ak Parti Genel Başkan ve Başbakan adayımız Sayın Binali Yıldırım’ı tebrik ediyor, milletimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+6 = ?

bahis siteleri