logo

07 Kasım 2018

DÜZGÜN MARKETLER 17 ŞUBESİNİ AÇTI

DSC_0059

Fotoğraf: Kentvizyonhaber Kerim Burucu

Düzgün Marketler Grubu’nun Erzurum’da 17’nci Şubesi bugün hizmete açıldı.

Düzgün Marketler Grubu’nun Erzurum’da 17’nci Şubesi bugün hizmete açıldı.

1997 yılında kurulan ve Erzurum’un markası haline gelen Düzgün Marketler Grubu Şükrüpaşa Mahallesi’nde açtığı yeni şubesiyle şube sayısını 17’ye yükseltti.

DSC_0074

Fotoğraf: Kentvizyonhaber Kerim Burucu
Marketin açılışına Erzurum Valisi,Oktay Memiş,Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen,Yakutiye İlçe Belediye Başkanı Ali Korkut,Pasinler İlçe Belediye Başkanı Ünsal Sertoğlu,İl Kültür ve Turizm Müdürü Cemal Almaz,ESOB Başkanı Rasim Fırat,çok sayıda vatandaş katıldı.
Açılış konuşmasını gerçekleştiren Düzgün Marketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı İskender Düzgün,
Erzurum’da 17.şubenin açılışını yapmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek,”Erzurum halkı’nın gösterdiği teveccüh ve yöneticilerin bizlere vermiş olduğu moral desteği ile daha yeni şubelerle Erzurum halkına hizmet vereceğiz.

DSC_0031

Fotoğraf: Kentvizyonhaber Kerim Burucu
Ekonomik saldıraya uğradığımız bu günlerde küçük te olsa karınca ve kararınca saldırılara karşı gösterdiğimiz gayret ve çaba ile inşallah memleketimizdeki diğer yatırımcılara da örnek bir davranış göstermiş olacağız.
Bizim amacımız yerel de halkımıza hizmet edip yatırımımızı buraya yapmak ve halkımızın teveccühün kazanmaktır.Ayrıca Büyükşehir Belediye Başkanımızın ve yöneticilerimizin yerel yatırımcılara verdiği destek bizi bu noktalara getirmiştir,kendilerine teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

DSC_0074

DSC_0087

Fotoğraf Görüntü: Kentvizyonhaber Kerim Burucu

Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+5 = ?

bahis siteleri Betboo giriş