logo

02 Haziran 2015

EFKAN ALA’YA NARMAN’DA SEVGİ SELİ

EFKAN ALA

 

İçişleri eski Bakanı ve Ak Parti Erzurum Milletvekili adayı Efkan Ala, Narman ilçesinde miting düzenledi. Narmanlılar mitinge yoğun ilgi gösterdi.
Ak Parti Narman İlçe Başkanı Zafer Ruşen’in selamlama konuşmasının ardından kürsüye gelen Narman Belediye Başkanı Ahmet Yücel İşleyen, Narman ilçesine yapılan yatırımların hepsinin Efkan Ala imzalı olduğunu söyledi.
Narman Kireçli Geçidi yolunun projelendirildiğini belirten Başkan İşleyen, “Sorunlarımız, sayın Bakanımızın katkılarıyla bir bir çözüme kavuşturuluyor. 7 Haziran’da Narman ilçesi olarak sandıklarımızda tek oy pusulası çıksın. Böylece Bakanımıza desteğimiz tam olsun.” Dedi.
Daha sonra kürsüye gelen İçişleri eski Bakanı Erzurum Milletvekili adayı Efkan Ala, miting alanını dolduran kalabalığı selamladıktan sonra “Narmanlı kardeşlerim, bu alanı doldurduğunuz gibi sandıkları da Ak Parti oylarıyla doldurun. Bizim için bir oy’un bile önemi çok büyük. Sizlerin vermiş olduğu oylarla bizler gücümüze güç katacağız. Muhalefet ve dış güçlerin Türkiye üzerinde oynadıkları oyunlar karşısında daha dik durabilmemiz sizlerin vereceği desteğe bağlıdır. Bugün burada benim. Yarın başka bir Narmanlı kardeşim benim yerimde olabilir. Onun için bizleri bölmelerine, oyunlarına alet etmelerine izin vermeyin. 7 Haziran’da Türkiye’yi bölmek ve gelişmesine engel olmak isteyenlere dur, deyin.” Dedi.
Çevre ilçelerden de yoğun bir katılımın yaşandığı miting sonrası muhtarlarla bir araya gelen Efkan Ala, sorunları dinledi. Ala, daha sonra seçim çalışmaları için Şekerli Mahallesine geçti.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+1 = ?

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx