logo

02 Nisan 2015

EĞİTİM BİR SEN DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

BİRSEN

Eğitim-Bir-Sen Erzurum Şubesince Genel Başkan Vekili Latif Selvi’nin katılımıyla değerlendirme toplantısı yapıldı.
Yakutiye İMBK İnönü İnönü Ortaokulu Toplantı Salonunda düzenlenen programa Eğitim-Bir-Sen Genel Başkan Vekili Latif Selvi, Eğitim Bir Sen Erzurum Şube Başkanı Mustafa Karataş, Eğitim Bir Sen eski Erzurum Şube Başkanı ve Yakutiye Milli Eğitim Müdürü Zinnur Şimşek ile çok sayıda sendika üyesi katıldı.
Toplantının açılış konuşmasını yapan Eğitim Bir Sen Erzurum Şube Başkanı Mustafa Karataş, Erzurum’da 5 bin 500’ü aşarak 6 binlere üye sayısını çıkartan bir sendika olduklarını söyledi.
Karataş, daha yükseklere birlik ve bütünlük içerisinde çıkacaklarını belirtti.
Eğitim-Bir-Sen Genel Başkan Vekili Latif Selvi’de, özlük ve özgürlük mücadelelerinde kendilerini yalnız bırakmayan üyelere teşekkür etti.
Eğitim-Bir-Sen Genel Başkan Vekili Latif Selvi, “Merhum Mehmet Akif İnan’ın öncülüğünde yola çıktığımız örgütlü mücadelemizde zaman içerisinde yapılan çalışmalarla eğitim hayatının en örgütlü yapısını oluşturduk” dedi.
Selvi, “Teşkilatımızın her bir üyesinin, en alt kademeden en üst kademeye kadar olan hiyerarşik yapıda, yaptığımız çalışmalarda elinden geleni ardına koymayacağına inanıyorum. Bakanlıktaki yetkimizi daha da pekiştirmeye yönelik çalışmalarda katkı bekliyoruz” şeklinde konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

8+5 = ?

bahis siteleri