logo

02 Nisan 2015

EĞİTİM BİR SEN DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

BİRSEN

Eğitim-Bir-Sen Erzurum Şubesince Genel Başkan Vekili Latif Selvi’nin katılımıyla değerlendirme toplantısı yapıldı.
Yakutiye İMBK İnönü İnönü Ortaokulu Toplantı Salonunda düzenlenen programa Eğitim-Bir-Sen Genel Başkan Vekili Latif Selvi, Eğitim Bir Sen Erzurum Şube Başkanı Mustafa Karataş, Eğitim Bir Sen eski Erzurum Şube Başkanı ve Yakutiye Milli Eğitim Müdürü Zinnur Şimşek ile çok sayıda sendika üyesi katıldı.
Toplantının açılış konuşmasını yapan Eğitim Bir Sen Erzurum Şube Başkanı Mustafa Karataş, Erzurum’da 5 bin 500’ü aşarak 6 binlere üye sayısını çıkartan bir sendika olduklarını söyledi.
Karataş, daha yükseklere birlik ve bütünlük içerisinde çıkacaklarını belirtti.
Eğitim-Bir-Sen Genel Başkan Vekili Latif Selvi’de, özlük ve özgürlük mücadelelerinde kendilerini yalnız bırakmayan üyelere teşekkür etti.
Eğitim-Bir-Sen Genel Başkan Vekili Latif Selvi, “Merhum Mehmet Akif İnan’ın öncülüğünde yola çıktığımız örgütlü mücadelemizde zaman içerisinde yapılan çalışmalarla eğitim hayatının en örgütlü yapısını oluşturduk” dedi.
Selvi, “Teşkilatımızın her bir üyesinin, en alt kademeden en üst kademeye kadar olan hiyerarşik yapıda, yaptığımız çalışmalarda elinden geleni ardına koymayacağına inanıyorum. Bakanlıktaki yetkimizi daha da pekiştirmeye yönelik çalışmalarda katkı bekliyoruz” şeklinde konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+6 = ?

www.backlinktr.biz | 523: Origin is unreachable

Error 523 Ray ID: 5354f5df1d9bcbb0 • 2019-11-14 00:45:03 UTC

Origin is unreachable

You

Browser

Working
Vienna

Cloudflare

Working
www.backlinktr.biz

Host

Error

What happened?

The origin web server is not reachable.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Check your DNS Settings. A 523 error means that Cloudflare could not reach your host web server. The most common cause is that your DNS settings are incorrect. Please contact your hosting provider to confirm your origin IP and then make sure the correct IP is listed for your A record in your Cloudflare DNS Settings page. Additional troubleshooting information here.