logo

EĞİTİMCİ KENAN KARA, ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

 

DSC_0005

Pasinler İlçesi Milli Eğitim Müdürü Kenan Kara görevinden istifa ederek,  doğup büyüdüğü ilçe olan Tortum’dan Belediye Başkan aday adaylığını açıkladı.

Tortum AK Parti ilçe Başkanlığına başvuru yaparak, aday adaylığını açıklayan Kara’nın aday  adayılığı ilçede memnuniyetle karşılandı.

AK Parti Tortum ilçe Başkanı Ömer Hancı, programda yaptığı konuşmada,  Tortum halkının AK Partiye olan teveccühünün kendileri adına gurur kaynağı olduğunu belirterek, ilçede ölü görünce ağlayan,  düğün görünce oynayan belediye başkanı istediklerini  ifade etti.

Hancı,  şuana kadar ilçede   6 aday adayının  resmi başvurusunun onaylandığını belirterek, 11 dayın başvurduğunu  anımsattı.

Hancı,  ‘’ İlçe başkanı olarak, Kenan Kara hocamızın başvuru sürecinden onur duyduk, aday adayı olmak isteyen herkesin başımızın üstünde yeri var.  Yerel seçim süreci ülkemize hayırlı olsun ’’ dedi

Tortum Belediye Başkan aday adayı Kenan Kara ise Tortum sevdalısı olduğunu belirterek, Tortum için hayalleri olduğunu söyledi.

Kara şöyle devam etti:

‘’Tortum için, Tortumlu için, büyük Türkiye için 2023 hedeflerimizin için  Sayın  Cumhurbaşkanımız Recep  Tayyip Erdoğan’ın  gönül belediyeciliği seferberliğini şiar edinerek, bugün müracaatımı yaptım, beni yalnız bırakmayan tüm dostlarıma teşekkür ederim, Tortum için projelerimiz var, Tortum için hayallerimiz var,  Tortum için sevdamız var,  rabbim bu yolda bizleri de mahcup etmesin,  Tortum için, bizim için ülkemiz için  hayırlar getirsin,  niyetimiz hayır akıbetimiz de hayır olur inşallah’’

 

 DSC_0053

DSC_0032

DSC_0036

Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+1 = ?

Betboo giriş