logo

EĞİTİMCİ KIZILYAR, AZİZİYE’DEN BELEDİYE BAŞKANLIĞI ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

44948158_10156778679689686_6538430505149267968_n
Eğitim sektöründe iddialı çalışmalarıyla gündeme gelen  Eğitimci Mustafa Kızılyar,   Aziziye İlçesi’ne talip oldu.
”’Aziziye İlçesi’ne hizmet için ”bende varım” diyen Kızılyar, Milliyetçi Hareket Partisi’nden (MHP) Aziziye İlçe Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı.
MHP Tabanında ve kamuoyunda karşılığı olan Kızılyar’ın aday adaylığını açıklaması partililer ve İlçe halkı tarafından büyük memnuniyetle karşılandı.
Hedefi doğrultusunda çalışmalarını sürdüreceğini belirten Kızılyar,” Lider Ülke Türkiye hedefi doğrultusunda ilke, ülkü ve fikirleriyle ülkemizin son elli yılının her döneminde varlık göstermiş, son derece kritik görevler üstlenmiş; milletimizin birlik ve bütünlüğünü kendi canından aziz bilmiş siyasal bir anlayışın yegane temsilcisi olan Milliyetçi Hareket Partisi’nin bir neferi olarak, İstiklal savaşımızın meşalesini yakmış ve her köşesinde şanlı tarihimizin silinmez izlerini taşıyan güzel şehrimiz Erzurum’un Aziziye ilçesine Belediye Başkanlığı için aday adayı olduğumu ülküdaşlarıma ve kamuoyuna saygılarımla duyururum. Şüphe götürmez bir gerçektir ki sosyal devlette hiçbir vasıf vatandaşlık vasfından daha üstün değildir. Bu anlamda halka hizmet arzusuyla çıkmış olduğum bu kutlu yolda hakkı ve hukuku gözetmek vazgeçilmez ilkelerim arasında yer alacaktır. Hizmeti ibadet kabul eden, vatandaşa hizmette hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan, sadece halka hizmete odaklanan; hiç kimseye “öteki” olarak davranmayan adil ve eşitlikçi, aynı zamanda Milliyetçi Hareket Partisi’ne özgü “bütüncül yaklaşımı ve birlikte yönetimi” benimseyen bir siyasal anlayışı Aziziye ilçemize egemen kılmak adına belediye başkanlığı görevine talip olduğumu; çocukluğumdan itibaren Ülkü Ocakları’nın ve Milliyetçi Hareket Partisi’nin her kademesinde görev almış bir kardeşiniz olarak bu kutlu göreve hazır bulunduğumu belirtmek isterim. Nitelikli bir belediyecilik ve hizmet anlayışını ölçü alarak, üç hilalin zaferiyle taçlanacak günlerde buluşacağımızın inanç ve özlemiyle çıkmış olduğum bu zorlu yolda halkımın ve dava arkadaşlarımın desteklerini bekler, saygılarımı sunarım” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+7 = ?

bahis siteleri Betboo giriş