logo

ELEKTRİKLİ SOBALAR KAPIŞ KAPIŞ!

 

soba 1Erzurum’da kış mevsimi kendini hissettirmeye başlarken, kış için yapılan hazırlıklar hız kazandı. Bu kapsamda odun sobası kuramayan vatandaşlar, elektrikli sobalara büyük rağbet gösterdi. Esnaf ise durumdan memnun.

8 ay kış, 4 ay yaz mevsimi yaşayan Erzurum’da vatandaşlar kış için hazırlıklarını arttırmaya başladı. Yakacak odun, erzak, kömür, doğalgaz gibi ihtiyaçların yanında odun sobası kuramayan vatandaşlar, elektrikli sobalara yöneldi. Her evde bulunabilen elektrikli sobalara gösterilen ilgi, Erzurumlu esnafı memnun etti.

Sultan Elektrik sahibi Hikmet Hepoğlu yaptığı açıklamada, kış mevsiminin yaklaşması ile birlikte odun sobası yakamayan vatandaşların elektrik sobalarına yöneldiğini söyledi. Müşterilerin genel olarak apartmanda oturan kişilerden oluştuğunu kaydeden Hepoğlu, kış mevsimi ile birlikte satışlarda hareketlenme yaşandığını ve durumdan memnun olduğunu belirtti. Elektrik sobasının odun sobasına göre daha temiz ve kolay kullanılabilir özelliği nedeniyle tercih edildiğini anlatan Hepoğlu, fiyatların kaliteye göre 50 liradan başlayarak 250 liraya kadar çıktığını kaydetti. Teknoloji ile birlikte eski tarz sobaların rafa kalktığını ve yeni, modern, güvenli elektrikli sobaların satışa sunulduğunu belirten Hepoğlu, Erzurumlu vatandaşların gönül rahatlığı ile elektrikli soba alışverişi yaptığını ifade etti.

Hepoğlu, “Erzurum soğuk bir memleket. Bu nedenle ısınma, en büyük ihtiyaçlardan biri haline geldi. Genelde apartmanlarda oturan, odun kömür sobası yakacak durumda olmayan müşterilerimiz elektrikli sobaları tercih ediyor. Satışlardan memnunuz. Yeni elektrikli sobalarımız var. Bunlar oldukça güvenilir, ısı ve zaman ayarlı sobalar. Genelde bunlar tercih ediliyor.” ifadelerini kullandı.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+7 = ?

www.backlinktr.biz | 523: Origin is unreachable

Error 523 Ray ID: 5355d263899e8c6e • 2019-11-14 03:15:35 UTC

Origin is unreachable

You

Browser

Working
Vienna

Cloudflare

Working
www.backlinktr.biz

Host

Error

What happened?

The origin web server is not reachable.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Check your DNS Settings. A 523 error means that Cloudflare could not reach your host web server. The most common cause is that your DNS settings are incorrect. Please contact your hosting provider to confirm your origin IP and then make sure the correct IP is listed for your A record in your Cloudflare DNS Settings page. Additional troubleshooting information here.