logo

Emniyet Derneği’nden Müdür Aslan’a ziyaret

 

1aErzurum Emniyet ve Trafik Hizmetleri Geliştirme Derneği yönetimi, Emniyet Müdürü Mehmet Aslan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Erzurum Emniyet Müdürlüğüne atanan Mehmet Aslan’a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Emniyet Müdürlüğü yararına çalışan Erzurum Emniyet ve Trafik Hizmetleri Geliştirme Derneği de Emniyet Müdürü Mehmet Aslan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Dernek Başkanı Melik Kaya, Başkan Yardımcısı Burhan Doğan, yönetim kurulu üyeleri Saim Özakalın, Zeki Adil, Muharrem Özdemir, Vakur Alemdar ve Sinan Doğan, Emniyet Müdürü Mehmet Aslan’a yeni görevinde başarılar diledi. Dernek Başkanı Melik Kaya, kurulduğu günden itibaren Emniyet Müdürlüğü çalışanları, emeklileri, gazi ve şehitleri için çeşitli desteklerde bulunduklarını söyledi. Başkan Kaya, ”Büyük bir cesaret, sabır ve kahramanlıkla hizmet ve mücadele veren emniyet teşkilatımız, her türlü övgüyü hak ediyor. Erzurum’da halk, sivil kitle örgütleri ve emniyet teşkilatı arasında bir köprü oluşturmaya çalışıyoruz. Emniyet Müdürümüz Mehmet Aslan Bey ile de daha başarılı hizmetler yapmaya gayret edeceğiz” dedi.
Emniyet Müdürü Mehmet Aslan da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Erzurum Emniyet ve Trafik Hizmetleri Geliştirme Derneği başkan ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+9 = ?

bahis siteleri