logo

ER-VAK GENÇLİK KOMİSYONU ULUSAL GENÇLİK PARLEMANTOSU 12. GENEL KURULUN’DA ERZURUM’U TEMSİL EDECEK

 

SON DAKİKKentlerinde gençlik alanında çalışmalar yapan gençlik meclisleri, üniversite kulüpleri, gençlik sivil toplum kuruluşları, gençlik platformları, gençlik merkezleri, gençlik kültür evleri olmak üzere farklı kurum ve kuruluş temsilcilerinden oluşan iletişim ağı olan Ulusal Gençlik Parlamentosu’na üye olan Er-Vak Gençlik ulusal alanda da faaliyetlerini sürdürmeye başladı.
Konu ile ilgili açıklama yapan Gençlik Komisyonu Başkanı Emre Çomaklı, “Gençlik komisyonu olarak ilimizde yürüttüğümüz çalışmalarımızda daha etkin ve verimli olabilmek adına ulusal alanda yapılan faaliyetler hakkında bilgi sahibi olmak ve kapasitemizi geliştirmek adına ulusal toplantılara katılım sağlıyoruz. Bu yıl üye olduğumuz Ulusal Gençlik Parlemantosu; ülke genelindeki Gençlik Meclislerinin 19 Mayıs 2004 tarihinde bir araya gelerek TBMM’de gerçekleştirilen törenle kuruluşunu ilan ettiği bir iletişim ve etkileşim ağı. Parlementonun sekreteryasını Habitat Kalkınma ve Yönetişim Derneği görevini yürütüyor. Ulusal Gençlik Parlamentosu’nun 69 ilden 43 Gençlik Meclisi, gençlik alanında faaliyet gösteren 72 sivil toplum kuruluşu ve 78 üniversite öğrenci kulübü üyesi bulunmakta. Ulusal Gençlik Parlamentosu 12. Olağan Genel Kurul Toplantısı 8 – 11 Mayıs 2016 tarihleri arasında, Ankara’da gerçekleşecek ve bu toplantıya komisyonumuzdan Başkan yardımcısı Doğukan Topalli ve ELİF ERGÜN katılacak. Aynı zamanda kurulacak olan tanıtım masalarında şehrimizin tanıtımı yapılacak. Ayrıca toplantıya ilimizden yönetim bilişim kulübü ve gençlik değişim platformu’da katılım sağlayacak. Orada ilimiz en iyi şekilde temsil edilecektir.” dedi

Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+10 = ?

www.backlinktr.biz | 523: Origin is unreachable

Error 523 Ray ID: 53538f61da05cb9c • 2019-11-13 20:40:19 UTC

Origin is unreachable

You

Browser

Working
Vienna

Cloudflare

Working
www.backlinktr.biz

Host

Error

What happened?

The origin web server is not reachable.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Check your DNS Settings. A 523 error means that Cloudflare could not reach your host web server. The most common cause is that your DNS settings are incorrect. Please contact your hosting provider to confirm your origin IP and then make sure the correct IP is listed for your A record in your Cloudflare DNS Settings page. Additional troubleshooting information here.