logo

10 Ağustos 2014

ERDOĞAN 12. CUMHURBAŞKANI OLDU

RTE

12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan seçildi Cumhurbaşkanı seçim sonuçları 2014. Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçları açıklandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan seçildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan ysk.gov.tr nin resmi açıklamasını bekliyor.

Resmi olmayan sonuçlara göre 12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan oldu.
Türkiye genelinde şu ana kadar sandıkların yüzde 90’ından fazlası açıldı ve en yakın rakibine 16 puan fark atan Tayyip Erdoğan, yüzde 53 oyla yarışı önde götürüyor. Erdoğan, resmi olmayan sonuçlara göre Türkiye Cumhuriyeti’nin 12. Cumhurbaşkanı oldu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+4 = ?

#

ERDOĞAN 12. CUMHURBAŞKANI OLDU” için 1 yorum

 1. Hamdi : diyor ki:

  10 AĞUSTOS ZAFERİ KUTLU OLSUN !
  Hamdi YALÇIN
  (hamdiyalcin1@hotmail.com)
  12.Cumhurbaşkanlığı seçiminde sayın Erdoğan zafer kazandı. Bu başarı, bu zafer; inkar edilmemelidir. Zaferi kazanan tebrik edilmelidir. Çünkü zaferi kazanan sadece Başkomutanımız Erdoğan değil, aynı zamanda ülkemizin güzide ordusu aziz milletimizdir.

  Sağcısı, solcusu, ilerideki, gerideki hiç korkmayın! AKP iktidara geldiği ilk yıllarda ülkemize şeriatın geleceği, kadınların peçe ve çarşaf giymeye zorlanacağı, ülkede huzurun olmayacağı ve ülkenin geriye gideceği, demokrasinin askıya alınacağı yalanları uyduruluyordu. Ne oldu, ülke nereden nereye geldi. Hep ileriye , hep ileriye gittiği görülmedi mi?

  Şimdi ise Demokratik hak ve taleplerin karşılanmasına, Demokrasi bayrağının çok daha yükseklere dikileceğini, ülkenin ve milletin gelişmesinde , büyümesinde çok büyük sıçramalar olacağını dost ,düşman herkes görecektir.

  Sayın Erdoğan’ın Yeni Türkiye yolunda ” Demokratik, müreffeh ve öncü ülke” hedefleri var. Ülkemizin ve milletimizin özlem duyduğu , sabırsızlıkla beklediği bu hedeflere kısa sürede ulaşılması hepimizin ortak ve tek dileği olmalıdır.

  Sayın Erdoğan’ın bu seçim zaferinde sadece o’na oy verenler değil, oy vermeyenler de kazanmıştır. Bu vatan topraklarında yaşayan her vatandaş bu zaferden ğurur duyacak , göreceksiniz mutlu olacaklardır. Onun için zaferi kazananlara diyorum ki,
  Selam sana Ey kimsesizlerin kimsesi,
  Selam sana ey hakkı savunan adam,
  Selam sana, güzel günlerin müjdecisi,
  selam sana ; seni sevenlere, selam sana oy verenlere,selam sana seni köşke gönderenlere,
  Selam sana Cumhurbaşkanım,Selam sana Başkomutanım,
  Selam sana Yeni Türkiye yolunda durmadan koşacak Dünya Lideri,
  Selam sana , seni kayıtsız şartsız seven ,senin arkanda dimdik duran insanlara,
  Selam sana, senden hayır dualarını esirgemeyen genç, yaşlı , tüm insanlara,
  Selam olsun, 10 ağustos’ta birinci raund’da seni yalnız bırakmayan, rakiplerinizii nakavt etmenizde güç veren tüm insanlara,
  Selam olsun , sana inanan , sana güvenen bu mutlu gecede sevinç gözyaşları döken ,hep arkanda dimdik duran bu geceyi coşkuyla kutlayanlara,

  Cumhurbaşkanımız kefenini her zaman koltuğunun altında taşımaktadır. O korkusuz, o inaçlı, o imanlı , o fazilet timsali insanın yanında ” Yeni Türkiye yolunda” ayaklarına dikenler batsada umursamayacak bu kutlu davada, bu kutlu yolda aziz milletine hizmet yolunda koşacak, bıkmadan, usanmadan hakkın ve mazlumun yanında yer alacak, bütün zorlukları aşmak hususunda omuz omuza çalışacak , beyaz kefenliği yanında bulunduranlar yine Cumhurbaşkanımız Sayın Tayyip Erdoğan’ın yanında olacaktır.

  Ülkemizde bütün dikenli bahçeler, gül bahçesine dönsün, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN(RTE) ‘ın yolu açık olsun , Allah (c.c) yar ve yardımcısı olsun.

  Milletimizin 10 Ağustos zaferi kutlu olsun…

bahis siteleri