logo

ERVAK KADINA ŞİDDETE DİKKAT ÇEKTİ

kadın şiddet

Er- Vak Kadın Komisyonu bilgilendirme konferanslarına devam ediyor…

Erzurum Kalkınma Vakfı Kadın Komisyonunun  bir süreden beri devam ettirdiği bilgilendirme konferansında  “Kadına şiddet’in sosyolojik ve psikolojik boyutu” anlatıldı.

Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası meclis salonun da gerçekleştirilen konferans, Prof.Dr.Zülal Özkurt koordinatörlüğünde, Doç.Dr. Nuran Karacan ve Doç Dr. Başaran Gençdoğan tarafından verildi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Er-Vak  Başkanı Erdal Güzel ,toplumun sorunlarıyla ilgili bilgilendirme ve farkındalık oluşturma çalışmalarının artarak devam edeceğini ve  tüm  Erzurumluların Er-Vak’ı   izlemeğe devam etmelerini söyledi.

Güzel.son yıllarda hızla artan kadına şiddet olaylarına ve uyuşturucu bağımlılığına karşı yaptıkları konferans,panel ve tiyatro gibi etkinliklerle halkı bilgilendirmeyi ve konularla ilgili kamu oyunun dikkatini çekmeyi amaçladıklarını ifade ederek, Er-Vak’ın  sadece iktisadi ve kültürel konularda değil şehri ilgilendiren her alanda faaliyet yaptığını bu yüzden dolayı dadaşların gururu ve Erzurum’un onuru olduğunu vurguladı.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+6 = ?

www.backlinktr.biz | 522: Connection timed out

Error 522 Ray ID: 53565255492e596a • 2019-11-14 04:43:14 UTC

Connection timed out

You

Browser

Working
Vienna

Cloudflare

Working
www.backlinktr.biz

Host

Error

What happened?

The initial connection between Cloudflare's network and the origin web server timed out. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Contact your hosting provider letting them know your web server is not completing requests. An Error 522 means that the request was able to connect to your web server, but that the request didn't finish. The most likely cause is that something on your server is hogging resources. Additional troubleshooting information here.