logo

ERVAK’IN 24. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ ETKİNLİĞİ

ERVAK FOTO

 

Erzurum Kalkınma Vakfı  (ERVAK) Kadın Kolları’nın 24.  kuruluş yıl dönümü nedeniyle birlik, beraberlik ve dostluk çayı adı altında eğlence programı düzenledi.

Her yıl ERVAK Kadın Kolları Başkanlığı tarafından düzenlenen birlik, beraberlik ve dostluk çayının 13. su Yıldız Düğün salonunda gerçekleşti. Program açılışında konuşma yapan ERVAK Kadın Kolları Başkanı Nuran Çelenk, 24. Kuruluş yıl dönümünü kutlamanın gururunu yaşadıklarını ifade etti.

ERVAK üyesi olmanın ayrıcalık olduğunu belirten Çelenk, ‘’Erzurum’daki sivil toplum kuruluşları birlik ve beraberlik içinde kentin kalkınması için kolektif çalışma ruhu ile çalışmalar gerçekleştiriyor. Bizler birlikten dirlik doğacağı inancındayız. Kadın dernek başkanlarıyla her ay düzenli toplantılar yaparak Erzurum için neler yapılacağını ele alıyoruz” dedi.

HERŞEY ERZURUM İÇİN

Zorlu geçen kışına, iş imkanlarının yetersizliğine, geri kalmışlığa mahkum edilmesine, eğitimdeki kısıtlı imkanlara rağmen Erzurum’un bir marka şehri olduğunu ifade eden Çelenk, “Kuruluşumuzla birlikte her yıl düzenlemekte olduğumuz birlik, beraberlik ve dostluk çayının 13.sünü gerçekleştiriyoruz. ERVAK olarak bugüne kadar önemli çalışmalar gerçekleştirdik. Öğrenci bursu verme, köy okullarına yaptığımız ayni ve nakdi yardımlarımız devam ediyor. Kısıtlı bütçeye rağmen toplum yararına olan çalışmalara ağırlık veriyoruz. Her şey Erzurum için sloganıyla çıktığımız bu hizmet alanında bize yardımlarını esirgemeyen başta Vakıf Başkanımız Sayın Erdal Güzel’e, geçmişte başkanlık yapan arkadaşlarımıza hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan vakıf üyesi arkadaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

Programda ERVAK kadın kolları üyeleri başta olmak üzere tüm davetliler müzik eşliğinde doyasıya eğlendi.

FOTO2

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+5 = ?

bahis siteleri Betboo giriş