logo

ERZİMDER, RAMAZAN AYINI DOLU DOLU GEÇİRECEK

 

8Erzurum İmam Hatip Lisesi Mezunları Derneği (ERZİMDER) Başkanı Cemil İlbaş, Ramazanayına özel programlar düzenlendiklerini belirterek, yapacakları organizasyonlarla Ramazan ayının dolu dolu geçeceğini ifade etti.
İlbaş, 11 Haziran’da merkez proje okulu olan İmam Hatip Lisesi’nin bahçesinde iftar programı düzenleyeceklerini belirterek, iftar programına tüm imam Hatip Lisesi mezun ve mensuplarını beklediklerini söyledi.
Ramazan ayında Kurşunlu Külliyesi’nde Hafızlık ve Kuranı Kerim derslerinin verileceğini belirten İlbaş, “Ramazan ayında önemli çalışmalara imza atacağız. 11 Haziran’da merkez proje okulu olan İmam Hatip Lisesi’nin bahçesinde iftar programı düzenleyeceğiz. Kurşunlu Külliyesinde Hafızlık ve Kuran’ı Kerim derslerini vereceğiz. Böylece Kurşunlu Külliyesinin eski misyonuna kavuşmasını sağlayacağız. Ramazan Bayramı namazında bayramlaşma programımızı da Merkez İmam Hatip Lisesi camiinde düzenleyeceğiz” dedi.
İlbaş, ramazan ayının yardımlaşma ve dayanışma ayı olduğunu anımsatarak, tüm Müslümanların ramazan ayının hayırlara vesile olmasını diledi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+9 = ?

bahis siteleri