logo

12 Haziran 2017

Erzurum Barosu’nda iftar yemeği

 

gBaro Başkanı Talat Göğebakan, “Biz güçlü bir baro ve kocaman bir aileyiz” dedi

 

Vali Seyfettin Azizoğlu, 9’uncu Kolordu Komutanı Tümgeneral Mehmet Özoğlu, Cumhuriyet Başsavcıları, hakim, savcılar, avukatlar eş ve çocukları ile birlikte Erzurum Barosu’nun Palandöken Dağı’ndaki Sway Otelde düzenlediği geleneksel iftar yemeğinde bir araya geldi. Davetliler, çalınan Türk sanat müziği eşliğinde iş temposundan bir nebze olsun sıyrılıp bol bol sohbet ederek güzel bir akşamın tadını çıkardı. Yaklaşık 500 kişinin katıldığı gecede bir konuşma yapan Baro Başkanı Av. Talat Göğebakan, başta geçtiğimiz günlerde bombalı saldırıda şehit olan Aybüke öğretmen ile tüm şehitlere Allah’tan rahmet, kederli ailelerine başsağlığı diledi.

 

Erzurum’a göreve geldikten sonra, ’kısa konuşma’ geleneğini başlatan Vali Seyfettin Azizoğlu’nun bu geleneğini destekleyip ve kedisinin de kısa bir konuşma yapacağını belirten Başkan Göğebakan, “Geleneksel hale getirdiğimiz bir iftarda yine birlikteyiz. Bu mübarek ayın, devletimize, milletimize ve yargı camiasına hayırlı olmasını diliyor tüm katılımcıları en derin saygılarımla selamlıyorum” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+6 = ?

www.backlinktr.biz | 523: Origin is unreachable

Error 523 Ray ID: 5356b5cf7efbcbbc • 2019-11-14 05:50:51 UTC

Origin is unreachable

You

Browser

Working
Vienna

Cloudflare

Working
www.backlinktr.biz

Host

Error

What happened?

The origin web server is not reachable.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Check your DNS Settings. A 523 error means that Cloudflare could not reach your host web server. The most common cause is that your DNS settings are incorrect. Please contact your hosting provider to confirm your origin IP and then make sure the correct IP is listed for your A record in your Cloudflare DNS Settings page. Additional troubleshooting information here.