logo

Erzurum GHSİM gönülleri fethetti

Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Bedensel Engelliler Yüzme Milli Takımını TOHM’da ağırlayarak önce yemek ikram etti, sonra ödüllendirdi.

efErzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Yüzme Milli Takımını konuk etti. Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi’nde (TOHM) ağırlayan GHSİM, Meksika’nın Meksiko City şehrinde 27 Kasım-7 Aralık tarihlerinde yapılacak olan Bedensel Engelliler Dünya Yüzme Şampiyonası’na Erzurum’da hazırlanan milli yüzücülere yemek ikram etti.

 

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Güngör Şenses, Personel Şube Müdürü Letif Arslan, TOHM Müdürü Murat Tanas, Yüzme Havuzu Müdürü Hikmet Palandöken ve Palandöken İlçe Müdürü Köksal Kaçmaz, Bedensel Engelli Yüzme Milli Takımı’nın teknik heyetine ve sporcularına da çeşitli hediyeler verdi.

 

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Güngör Şenses, Bedensel Engelli Yüzme Milli Takımına, dünya şampiyonası öncesinde başarı dileğinde bulundu. Şenses, “İl Müdürümüz Fuat Taşkesenligil, il dışında olduğu için yemeğe katılamadı. Sizlere tekrar başarı dileklerini ve selamlarını iletti. Bizde bu güzel duyguları sizlerle paylaşıyoruz. Sizleri şehrimizde ağırlamaktan mutluyuz. İnanıyorum ki, burada toplayacağınız güç ve kuvvetle ülkemizi Meksika’da en iyi şekilde temsil edeceksiniz” dedi.

 

Bedensel Engelli Milli takımında Antrenör olarak Mehmet Fatih Kurt, Mehmet Bayrak, Elnaz Khalilpourmaleki ve dört sporcu yer alıyor.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+9 = ?

www.backlinktr.biz | 523: Origin is unreachable

Error 523 Ray ID: 53546a5fbd49cbac • 2019-11-13 23:09:54 UTC

Origin is unreachable

You

Browser

Working
Vienna

Cloudflare

Working
www.backlinktr.biz

Host

Error

What happened?

The origin web server is not reachable.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Check your DNS Settings. A 523 error means that Cloudflare could not reach your host web server. The most common cause is that your DNS settings are incorrect. Please contact your hosting provider to confirm your origin IP and then make sure the correct IP is listed for your A record in your Cloudflare DNS Settings page. Additional troubleshooting information here.