logo

01 Ağustos 2016

ERZURUM GHSİM’DEN ÖZEL FUTBOLCULARA MORAL

 

ghsErzurum Gençlik Hizmetleri ve spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil, Spor Şube Müdürü Güngör Şenses, Personel Şube Müdürü Letif Arslan ile YakutiyeGençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Suat Yılmaz, Erzurum’da kamp yapan Özel Sporcular Milli Futbol Takımını ziyaret ederek, Fransa’da yapılacak olan Euro 2016 öncesinde başarı dileğinde bulundu.
Teknik Direktör Mustafa Demirdağ ile yardımcıları Cemil Temel Odabaşı, Tuğsal İskender ve Kaleci Antrenörü İbrahim Acar yönetiminde, 26 Eylül 7 Ekim 2016 tarihlerinde Fransa’nın BaşkentiParis’te yapılacak olan 2016 Özel SporcularAvrupa Futbol Şampiyonası’na Erzurum’da hazırlanan Millileri, ziyaret etmekten büyük bir mutluluk duyduklarını ifade eden Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil, şimdiden özel sporcular milli futbol takımına başarı dileğinde bulundu. Özel Sporcular Federasyonu Asbaşkanı Ensar Kurt ve Genel Sekreter Adnan Öztürk’ünde bir an olsun yalnız bırakmadığı özel sporcular, Fransa yolculuğu öncesinde başarı için kendilerine güveniyor.
Erzurum’da iyi bir kamp yaptıklarını belirten Teknik Direktör Mustafa Demirdağ, GHSİM’ye ve kendilerinin rahat bir ortamda kamp yapmasını sağlayan Palan Oteli Genel Müdürü Ali Güney ve otel çalışanlarına teşekkür etti. Demirdağ, “Erzurum kamp için muhteşem bir yer, İnşallah buradaki çalışmalarımızın semeresinin karşılığını Fransa’da alacağız” diye konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+9 = ?

bahis siteleri