logo

ERZURUM KİTAP FUARI’NA REKOR ZİYARETÇİ

Erzurum Büyükşehir Belediyesi tarafından Havuzbaşı Kent Meydanı’na kurulan Erzurum Kitap Fuarı’na, Erzurum ve çevre illerden ziyaretçi akını yaşanıyor. 28 Nisan’da açılan fuarı dört günde 101 bin 322 kişi ziyaret etti.
109 yazar ve 162 yayınevinin katıldığı fuarda İlber Ortaylı, Erhan Afyoncu, Tufan Gündüz, Ayşe Günay, Sinan Yağmur, Mahmut Ulu, Salim Dağ, Aykut Ertuğrul, Fatih Murat Arsal, Fatma Erdek, Asude, Lokman Aydoğan, Erkan Göksu, Mehmed Paksu, Fatih Duman, Genç Osman Denizci, Mustafa Çay, Murat Tunalı, Mehmet Göktaş, Mesut Doğan, İhsan Deniz, Sevinç Çokum, Ragıp Karadayı, Sadık Yemni, Nevin Nesrin Aydın ve Abdurrahman Zeynel hayranlarıyla buluştu.
Yayınevleri tarafından basılan eserlerin bulunduğu standta kitaplarını imzalayan yazarlar, söyleşi salonunda kitapseverlerle bir araya geldi. Vatandaşlar, böylesine bir kültür hizmetinden ötürü Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’e teşekkür ederek, “Erzurum’da Başkan Sekmen ile birlikte şehrin kültür ve sosyal hayatı değişti. ‘Kitap en büyük sermayedir’ diyerek bize bu fuarı böylesine güzel imkânlarla sunan Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz” dedi.

KİTAP FUARI (İHA/ERZURUM-İHA)

KİTAP FUARI (İHA/ERZURUM-İHA)

Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+10 = ?

bahis siteleri