logo

09 Nisan 2015

ERZURUM ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ PASİNLER HÜKUMET KONAĞINDA PEYZAŞ VE AĞAÇLANDIRMA ÇALIŞMASI YAPACAK

CALİSMA

Erzurum Orman Bölge Müdürü M. Salih Çetiner, Pasinler Kaymakamı Ali Ada’yı makamında ziyaret edip, Orman Bölge Müdürlüğü tarafından yaptırılan duvar saatini hediye etti.
Erzurum Orman Bölge Müdürü M. Salih Çetiner, Pasinler Kaymakamı Ali Adayı makamında ziyaret etti. Ali Ada’ya ilçede Orman Müdürlüğü tarafından yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Erzurum Bölge Müdürü M. Salih Çetiner, Ali Ada’ya bir de duvar saati hediye etti.
Pasinler Kaymakamı Ali Ada, Orman Bölge Müdürü M. Salih Çetiner’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Hükümet Konağı’nın bahçesinin peyzaj ve ağaçlandırma çalışması için Orman Bölge Müdürlüğü’nden destek istediklerini belirtti. Daha sonra Orman Bölge Müdürü M. Salih Çetiner ile hükümet konağı bahçesini gezen Ada, ilçede iyi bir hükümet konağının olmasına rağmen bahçesinde yeterince peyzaj çalışması olmadığı için çevreye de iyi bir görüntü vermediğini, hükümet konağı bahçesinde ciddi bir peyzaj çalışmasına ihtiyaç duyulduğunu söyledi.
Orman Erzurum Bölge Müdürü M. Salih Çetiner ise, Pasinler Kaymakamı Ali Ada’nın talebi üzerine hükümet konağı bahçesinde ağaçlandırma ve peyzaj çalışmalarının en kısa zamanda başlayacağını, Pasinler’de Orman Bölge Müdürlüğümüzün yapmış olduğu çalışmalar hakkında da kendisini bilgilendirdik. İnşallah 2015 yılı içerisinde Pasinler’de gerçek anlamda ciddi çalışmalara imza atacaklarını belirtti.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+7 = ?

bahis siteleri