logo

ERZURUM ÖZEL HAREKAT ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ’NDE GÖREVLİYKEN GEÇİCİ GÖREVLE NUSAYBİN’E GİDEN POLİS, ŞEHİT OLDU

 

şiErzurum Özel Harekat Şube Müdürlüğü’nde görevliyken geçici görevle Nusaybin’e giden polis Hakan Yurtoğlu’nun şehit haberi, Erzurum’u üzdü.
Mardin’in Nusaybin ilçesinde PKK’lı teröristlerle çıkan çatışmada başından yaralanarak Gülhane Askeri Tıp Fakültesi’nde (GATA) tedavi altına alınan Özel Harekat Polisi Hakan Yurtoğlu şehit oldu. 1 Nisan günü Nusaybin’de PKK’lı teröristlerin açtığı ateş sonucu başından yaralanan evli ve iki çocuk babası Özel Harekat Polisi Hakan Yurtoğlu (26), 17 gündür tedavi gördüğü GATA’da şehit oldu. Erzurum Özel Harekat Şube Müdürlüğü’nde görevliyken geçici görevle Nusaybin’e giden Yurtoğlu’nun acı haberi, memleketi Sivas’ta İstiklal Mahallesi 12. Sokak’ta bulunan baba ocağına ateş düşürdü. Mustafa ve Şemsi Yurtoğlu çiftinin 6 çocuğundan 3’üncüsü olan Özel Harekat Polisi Yurtoğlu’nun Ayşe Yurtoğlu ile evli olduğu ve 3 yaşında Muhammed Taha ve 1 yaşında Yusuf Emin adlı iki çocuğu bulunduğu öğrenildi.
Sivas’ta bugün ikindi namazına müteakip son yolculuğuna uğurlanacak olan şehit polis Hakan Yurtoğlu’nun cenazesine katılmak üzere Erzurum Emniyet Müdürlüğü kadrosunda görev yapan çok sayıda polis, Sabah saatlerinde yola çıkarak Sivas’a gitti.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+3 = ?

bahis siteleri