logo

04 Eylül 2014

”ERZURUM TANITIM GÜNLERİ”ANKARA’DA DÜZENLENECEK

ERZURUM GÜNELERİ
Ankara’da 3. Erzurum günleri’nin yapılması için çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. 2 yılı geride bırakan ve Erzurum’un tanıtılması açısından oldukça önemli bir etkinlik olan “ERZURUM TANITIM GÜNLERİ”, bu yıl 11-14 Eylül 2014 tarihleri arasında Ankara Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.
İçişleri Bakanı Efkan Ala ile Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce’nin katılım sağlayacakları etkinlik Erzurum Valiliği öncülüğünde, Erzurum Büyükşehir Belediyesi himayelerinde, Erzurum Vakfı, ERDEF, ESAV ve İSPAV ev sahipliğinde tüm Erzurumluları Başkent’te buluşturacak.
Erzurum’u Başkent’te yaşatmak amacıyla yapılacak etkinliklerde, Erzurum’un Sosyal ve Kültürel Hayatı Ankara’ya taşınacak, el sanatlarımız, yöresel yemeklerimiz, Oltu Taşı ‘mız ve Palandöken Dağı’mız tüm kamuoyu ile buluşturulacak…
Ankara’daki “3. Erzurum Tanıtım Günleri” etkinliğine; Bakanlıklarımız, Erzurum Valiliği, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanlığımızın koordinatörlüğünde bütün ilçe belediyeleri, KUDAKA, Üniversitelerimiz, Ticaret ve Sanayi Odası, Ticaret Borsası, Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği, Sivil Toplum Örgütleri ve Yerel Basın katılım sağlayacak, “BİRLİK VE BERABERLİK” anlamında önemli mesajlar verilecek…

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+7 = ?

#

”ERZURUM TANITIM GÜNLERİ”ANKARA’DA DÜZENLENECEK” için 1 yorum

  1. İsim * : diyor ki:

    AKM’de açılan Erzurum Fuarında, Hukukun Egemenliği Derneği Genel Başkanı Av.A.Erdem Akyüz’ün yazdığı “ERMENİ SORUNU VE TÜRKLER” isimli kitap satışa sunuldu.
    Türkçe, İngilizce, Fransızca ve Almanca olmak üzere dört dilde yazılan, konu ile ilgili fotoğraf ve canlandırma çizimleri kapsayan kitap büyük ilgi gördü. Uluslararası ISBN kaydı taşıyan kitabın satış geliri Erzurum Vakfı’na bırakıldı.

iddaa tahminleri banko tahmin gaziantep escort