logo

22 Eylül 2015

ERZURUM’DA GENÇ POLİS EVİNDE ÖLÜ BULUNDU

ERZURUM'DA, YALNIZ YAŞAYAN 23 YAŞINDAKİ POLİS MEMURU ALPTUĞ B.T., EVİNDE GÖĞSÜNDEN BEYLİK TABANCASIYLA VURULMUŞ HALDE ÖLÜ BULUNDU. POLİS MEMURUNUN KISA SÜRE ÖNCE NİŞANLANDIĞI VE SOSYAL MEDYA HESABINDA MUTLULUK ANLARINI PAYLAŞTIĞI GÖRÜLDÜ. (AHMET AKBUĞA/ERZURUM-İHA)

Erzurum’da, nişanlı ve yalnız yaşayan 23 yaşındaki polis memuru Alptuğ B.T., evinde göğsünden beylik tabancasıyla vurulmuş halde ölü bulundu. 

Olay, Erzurum’un merkez Palandöken ilçesi Yukarı Köşk mahallesinde meydana geldi. Sabah saatlerinde tek el silah sesi gelmesi üzerine mahalle sakinleri, 155 imdat polis hattına ihbarda bulundu. Olay yerine sevk edilen polisler, üçüncü kattaki dairenin zilini çalmasına rağmen kapının açılmaması üzerine koçbaşı ile kapıyı kırarak içeri girdi. Polisin kanlar içerisindeki cesedinin görülmesi üzerine eve Asayiş Şubesi Cinayet ekipleri ile Olay Yeri İnceleme ekibi sevk edildi. Cumhuriyet savcısının olay yerinde incelemede bulunmasının ardından polis memurunun cesedi otopsi için adlı tıp morguna kaldırıldı.

ANKARA’DAN KÖPEK EĞİTMENİ OLARAK ERZURUM’A TAYİNLE GELDİ
Polis memurunun bir ay önce Ankara KOM’dan köpek eğitmeni olarak Erzurum’a tayinle geldiği ve Asayiş Şubesi Kayıp Şahıslar Büro Amirliğinde çalıştığı belirtildi. Polis memurunun kısa süre önce nişanlandığı ve sosyal medya hesabında mutluluk anlarını paylaştığı gözlendi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+5 = ?

bahis siteleri