logo

Erzurum’da puanlı atletizm heyecanı

Spor Genel Müdürlüğü Okul Sporları faaliyet programında yer alan, Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okullar arası Puanlı Atletizm İl Birinciliği yarışları Atletizm Tartan Pisti’nde yapıldı.

eıİki gün süren Okullar arası Puanlı Atletizm İl Birinciliği Yarışları’na Erzurum şehir merkezindeki okulların yanı sıra ilçelerden 200 dolayında sporcu katıldı. Atletizm İl Temsilcisi Fesih Doğan, Küçükler, Yıldızlar ve Liseli Gençlerin yarıştığı müsabakalarda koşular, atmalar ve atlamalar gibi branşlarda 100 metre, 200 metre, 400 metre, 800 metre, bin 500 metre, beş bin metre, 100 metre engelli, 110 metre engelli, 3 bin metre engelli, 4×100 metre bayrak yarışı, 4×400 metre bayrak yarışı, İsveç bayrağı, fırlatma topu, disk atma, çekiç atma, gülle atma, cirit atma, uzun atlama, üç adım atlama, yüksek atlama ve ciritle atlamalarda sporcuların mücadele ettiğini söyledi.

 

DERECEYE GİRENLERE ÖDÜLLERİ VERİLDİ

 

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Atletizm Tartan Pisti’nde yapılan ve nefes kesen yarışlarda sporcular dereceye girmek için yoğun bir mücadele sergiledi. Çok sayıda hakemin görev yaptığı Puanlı Atletizm İl Birinciliği müsabakalarına madalya savaşı yaşandı. Atletizm İl Temsilcisi Fesih Doğan, Erzurum’da yapılan Puanlı Atletizm Grup Yarışları’nda dereceye giren atletlerin grup şampiyonasında mücadele edeceklerini söyledi.

 

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürlerinden Şinasi Polat, Letif Arslan ve Yakutiye İlçe Müdürü Suat Yılmaz’ın katılımı ile dereceye giren atletler ile okulları kupaları ve madalyaları takdim edildi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+2 = ?

www.backlinktr.biz | 523: Origin is unreachable

Error 523 Ray ID: 53544d02787c59dc • 2019-11-13 22:49:48 UTC

Origin is unreachable

You

Browser

Working
Vienna

Cloudflare

Working
www.backlinktr.biz

Host

Error

What happened?

The origin web server is not reachable.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Check your DNS Settings. A 523 error means that Cloudflare could not reach your host web server. The most common cause is that your DNS settings are incorrect. Please contact your hosting provider to confirm your origin IP and then make sure the correct IP is listed for your A record in your Cloudflare DNS Settings page. Additional troubleshooting information here.