logo

02 Temmuz 2016

Erzurum’da ramazan bayramı tedbirleri

Erzurum Valiliği’nce il genelinde ramazan bayramının huzur ve güven içerisinde geçirilmesini sağlamak üzere bir dizi tedbir alındı.
Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu imzasıyla yapılan yazılı açıklamada, İl Jandarma Komutanlığı ve İl Emniyet Müdürlüğü’nün 04 Temmuz 2016 Pazartesi gününden itibaren sorumluluk bölgeleri itibariyle, huzur planlarını uygulamaya koyacakları ve Emniyet- Asayiş tertip ve tedbirlerini, 08 Temmuz 2016 Cuma gününe kadar aksaksızca sürdürecekleri belirtildi.
Açıklamada ayrıca şu ifadelere yer verildi; “Havaalanı, gar ve terminallerde yaya ve motorlu devriyeler ile şehir içi ve Devlet karayolları üzerinde tertip edilecek, trafik ekipleri veya timlerinin sayıları arttırılacak ve vatandaşlarımızın hizmetlerine hazır hale getirilecektir.
155 Polis imdat, 156 Jandarma imdat ve 179 kriz merkezi telefon hatlarında görev yapan personel sayısı takviye edilecek ve bu telefonlara yapılacak müracaat veya ihbarlar titizlikle ve derhal değerlendirilecektir.
Büyükşehir, İlçe ve Belde Belediye Başkanlıkları tarafından özellikle alışveriş ve eğlence yerleri ile diğer umuma açık mahallerin mevzuatlarına uygun olarak denetimleri, tefrik edilecek, zabıta ekipleri marifetiyle etkin bir şekilde denetleyeceklerdir.
Belediyeler; itfaiye, su ve kanalizasyon arıza ekipleri hazır hale getirilecek ve 153 alo zabıta, 110 itfaiye imdat ve 185 su kanalizasyon arıza telefon hatlarında görev yapan nöbetçi memurlukları vatandaş müracaatlarına açık tutulacaktır.
Toplu taşıma araçlarının seferlerinde sürekliliğin sağlanması amacıyla, gerekli tedbirler önceden planlanacaktır.
Devlet Hastaneleri Acil servisleri, Sağlık Merkezleri ve Nöbetçi Eczaneler ile 112 acil servis haberleşme ve 186 elektrik arıza acil telefon hizmetleri için gerekli ön hazırlıklar ilgili birimlerin üst yöneticileri tarafından önceden planlanacak ve acil müdahaleler için yeterli ekip ve teçhizatları hizmete hazır hale getirilecektir.
Sosyal Hizmetler Kurumlarının vatandaşlar tarafından ziyaretlerine esas olmak üzere gerekli tertip ve düzenlemeler Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nce sağlanacaktır.”headline

Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+4 = ?

www.backlinktr.biz | 522: Connection timed out

Error 522 Ray ID: 535796744ed159b8 • 2019-11-14 08:24:30 UTC

Connection timed out

You

Browser

Working
Vienna

Cloudflare

Working
www.backlinktr.biz

Host

Error

What happened?

The initial connection between Cloudflare's network and the origin web server timed out. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Contact your hosting provider letting them know your web server is not completing requests. An Error 522 means that the request was able to connect to your web server, but that the request didn't finish. The most likely cause is that something on your server is hogging resources. Additional troubleshooting information here.