logo

02 Nisan 2015

ERZURUM’DA SEÇİM GÜVENLİK TOPLANTISI YAPILDI

VALİ

Erzurum Valisi Ahmet Altıparmak başkanlığında, 8 Haziran’da yapılacak olan Milletvekilliği seçimleri öncesinde “Seçim Güvenlik Toplantısı” yapıldı.
Polis Evinde düzenlenen toplantıya Vali Yardımcıları, Kaymakamlar, seçim güvenliğini sağlayacak kolluk kuvvetlerinin yetkilileri ve siyasi parti il başkanları katıldı.
Vali Altıparmak seçimlerin huzur içerisinde geçmesi için tedbirler alınacağını belirtti. Vali Ahmet Altıparmak, “Kıymetli çalışma arkadaşlarım, siyasi partilerin kıymetli il başkanları, temsilcileri hepiniz hoş geldiniz. 25. Dönem Milletvekili Genel seçimi Haziran 2015 te gerçekleşecek. 7 Nisan itibariyle adayların isimleri bildirilecek sizlerde biliyorsunuz. Bizde ilimizde yapılacak seçimin huzur içinde geçmesi, güven içinde geçmesi için bir ön toplantı olarak seçime katılan partilerimizin il başkanlarıyla, kaymakam arkadaşlarımızla, güvenlik hizmeti verecek başta İl Emniyet Müdürümüz, Jandarma Komutanımız ve ilgili Vali Yardımcısı arkadaşlarımızla bu toplantıyı yapacağız. Seçim öncesi, seçim süreci ve seçim sonrası bugün masaya yatırılacak. Huzur içinde geçmesi yönünde ne tür tedbirler alacağız hep beraber karar vereceğiz. Siyasi partilerimizin bizlerden ne tür talepleri var onları da alarak bugün toplantımızı sonlandıracağız. Hepinize teşekkür ediyorum şimdiden seçimin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” dedi.
Toplantı Vali Altıparmak’ın konuşmasının ardından basına kapalı olarak gerçekleştirildi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

8+7 = ?

bahis siteleri