logo

03 Eylül 2014

ERZURUM’DA SÜNNET ETTİRİLEN 2023 ÇOCUK İÇİN ŞÖLEN

BÜYÜKŞEHİR3

Erzurum Büyükşehir Belediyesince kent merkezi ve 20 ilçede sünnet ettirilen 2 bin 23 çocuk için Şölen düzenlendi.

Belediyenin “Hedef 2023 çocuğu sünnet ettirmek” sloganıyla bir süre önce sünnet ettirdiği çocuklar, kıyafetlerini giyerek aileleriyle şölenin yapılacağı kent merkezindeki Aziziye Parkı’na geldi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, burada yaptığı konuşmada, tüm ekibi ile halka yönelik önemli bir hizmeti sunmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Belediyenin asli görevlerinin dışında, sosyal, kültürel, sportif ve sanatsal faaliyetlere ağırlık vereceklerini de belirten Sekmen, şöyle devam etti:

“Şimdi bunun gereğini yerine getiriyoruz. Her geçen gün etkinliklerimiz artarak devam edecek. Çünkü Erzurum’umuzu yaşanılabilir bir memleket haline getirmek istiyoruz. Erzurum değişimin merkezi olacak. Gün geçtikçe bu değişimi hep hisseder duruma geleceğiz. Kentin gelişmesine yönelik çalışmaların dışında bu ve benzer çalışmalarımız olacak.”

Sinan Akçıl coşturdu

Konuşmaların ardından sahneye alan sanatçı Sinan Akçıl, konser öncesi yaptığı konuşmada, Erzurum’da olmaktan büyük mutluluk duyduğunu söyledi.

Konseri boyunca hediye edilen Oltu Taşı tespihi elinden bırakmayan ve kafasına sünnet olan bir çocuğun fesini takan Akçıl, birbirinden güzel parçaları seslendirdi.

Yaklaşık 1,5 saat sahnede kalan Akçıl’a alanı konseri izleyenler eşlik et

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+7 = ?

bahis siteleri